HP Probook 4520S laptop sesi çıkmıyor

Makaleler
3
Windows 10 ile bu cihazdan hiçbir şekilde ses almayı başaramadım. Sanırım bilgisayar için en son destek Windows 7.
Sizin bir tavsiyeniz var mı?

ekran.PNG
ses.PNG
sistem.PNG

Hoparlör soketi çıkmış olabilir mi ?
Hayır, kontrol ettim ayrıca ses simgesinin üzerine geldiğimde ilgili sürücü bulunamadı gibi bir şey yazıyor. İnternette soruna baktığımda yabancı forumlarda Win7 geçtikten sonra düzeldiğini söyleyenler olmuş.

Technopat her zaman Win10 önerdiği için bir ihtimal çözüm bulunabilir diye açtım bu konuyu. Bilgisayar dayımın ve kısa bir sürem var. En kötü ihtimalle akşama kadar çözmem lazım yoksa XP bile kurup gönderebilirim.

Hayır, kontrol ettim ayrıca ses simgesinin üzerine geldiğimde ilgili sürücü bulunamadı gibi bir şey yazıyor. İnternette soruna baktığımda yabancı forumlarda Win7 geçtikten sonra düzeldiğini söyleyenler olmuş.

Technopat her zaman Win10 önerdiği için bir ihtimal çözüm bulunabilir diye açtım bu konuyu. Bilgisayar dayımın ve kısa bir sürem var. En kötü ihtimalle akşama kadar çözmem lazım yoksa XP bile kurup gönderebilirim.
Anlıyorum. Bu zamana kadar elimden çok fazla laptop geçti ve içlerinde XP için dizayn edilenler bile vardı. O laptoplara bile Windows 10 kurup bütün driverleri ile birlikte günlük kullanım için hazırlamıştım (Upgrade dahilinde). En son Windows 7 desteği veren driverların bir çoğu Windows 10'da da çalışıyordu. Açıkçası hoparlörün çalışmaması bana biraz saçma geliyor. Eğer çözüm bulamazsan Windows 7'ye dön bence. En azından hoparlörden ses gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı