HP Probook 4530s Mavericks Uyumu

Hp probook 4530s modelini aldım, hakikatten tam uyumluymuş. İki yıldan beri acer laptop ile bu işin içindeydim, Acer tam bir işkenceymiş. Aldım ve hemen mavericks sürümünü kurdum. Üzerine de hp installer ile gerekli kext ve yamaları kurdum, şuan herşey sorunsuz. Dual boot ile hem mac hemde windows 8.1 kullanabiliyorum. İsteyen arkadaşlara seve seve yardımcı olmaya çalışırım. Teşekkürler.

Hp probook 4530s modelini aldım, hakikatten tam uyumluymuş. İki yıldan beri acer laptop ile bu işin içindeydim, Acer tam bir işkenceymiş. Aldım ve hemen mavericks sürümünü kurdum. Üzerine de hp installer ile gerekli kext ve yamaları kurdum, şuan herşey sorunsuz. Dual boot ile hem mac hemde windows 8.1 kullanabiliyorum. İsteyen arkadaşlara seve seve yardımcı olmaya çalışırım. Teşekkürler.
Hangi yöntemle kurduğunuzu,
Kurarken nasıl bir BIOS ayarı yaptığınızı,
Kurduktan sonra hangi programla hangi kextleri yüklediğinizi,
Çalışan donanımlarınızı
yazar mısınız. Teşekkürler.

Mecidiyeköy'den bir AR9285 wireless (half-size pci) alıp takarsan, sonra da kext'ini yüklersen olur.

(Senin kart modelin ne bilmiyorum)

Kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı