HP ProBook 4730S laptop ısındıktan sonra açılıyor

davinci

Hectopat
Merhaba, yaklaşık 1 aydır çözemediğim bir sorunla karşı karşıyayım. Laptopumun markası HP ProBook 4730S. Laptopu kapattığım veya uyku moduna aldığım zaman üzerinden biraz zaman geçince açılmıyor. Güç tuşuyla açtığım zaman 2-3 saniye sessizlik oluyor, güç tuşu ışığı yanıyor, 3 saniye sonra fan son hız dönmeye başlıyor. Ama ekrana görüntü gelmiyor. Güç tuşunu bir süre basılı tutup laptopu kapattıktan sonra tekrardan açınca gene aynı şey oluyor, birkaç kez güç tuşuyla kapatıp açtıktan sonra laptop normal olarak açılıyor. Daha açıklayıcı olması için biraz daha detay vereyim. Laptopu şu dediğim durumda 1 dakika falan açık bırakınca, ardından kapatınca normal açılıyor. Denediğim çözümler: Bataryayı, takılan USB'leri, adaptörü çıkarıp güç tuşunu 40 saniye basılı tuttum, BIOS'u güncelledim, BIOS'a reset attım, RAM'lerden bir tanesini çıkarıp denedim (her ihtimali), format attım, bataryayı çıkarıp sadece adaptörle çalıştırdım, adaptörü çıkarıp sadece bataryayla çalıştırdım, laptopta temizlik yaptım, hiçbiri işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı