HP R213nt ve bigboy B1600D3S11L/4G 4 GB RAM uyumlu mu?

guatex

Decapat
Merhaba HP R213nt modelli laptopbuma artıdan 4 GB RAM aldım araştırdığımda bir arkadaş alttaki RAM'in olcacağını söylemişti sizce aldığım yer güvenilir bir yer mi ve RAM laptopuma uyar mı? Şimdiden teşekkürler. :)

Hocam, CPU-Z ile Memory ve SPD sekmelerini paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

Dosya Ekleri

• CPUZ 1.JPG
    CPUZ 1.JPG
    43,9 KB · Görüntüleme: 35
  • CPUZ 2.JPG
    CPUZ 2.JPG
    33,8 KB · Görüntüleme: 38
Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol

Bunu alabilirsin. Bu da uyumlu olur. Biraz da şans işi. O kadar para vermene gerek yok.

Bahsedilen mağaza aynı bunların hepsi sahte yada 2.el laptoplardan sökme ramler çinden geliyor genelde.

Bunlar resmi satıcılar enayimi bunlar 50-100 lira fazla fiyatla satıp müşteri kaybetsinler.

Amazonda bile kargoyu düşünce gümrükle 250 liraya geliyor.

Ucuz markaların tamamı böyle bir örnek.

Screenshot_1.jpg

Bahsedilen mağaza aynı bunların hepsi sahte yada 2.el laptoplardan sökme ramler çinden geliyor genelde.

Bunlar resmi satıcılar enayimi bunlar 50-100 lira fazla fiyatla satıp müşteri kaybetsinler.

Eki Görüntüle 895711
Bilmiyordum, teşekkürler Bilendenal çalışanı. Teşekkürler bilgilendirdiğin için.

Arkadaşlar ben RAMi çoktan aldım ne yapayım? Gelsin bir bakayım olmadı iade ederim. :/
Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol

Bunu alabilirsin. Bu da uyumlu olur. Biraz da şans işi. O kadar para vermene gerek yok.

Eki Görüntüle 895711
Gönderdiğiniz "Kingston" RAM'in voltajı benimkiyle uymuyor, piyasada tek buladabildiğim buydu. Bigboy markasını araştırdığımda güzel bir marka olduğunu gördüm. Şu an tek sorun satıcı ve bana gelecek RAM onuda gelince bakacağım. 14 gün içinde sorun çıkarsa iade edebiliyorum. Tek sorun orijinal olduğunu veya iyi olduğunu nereden anlayacağım bunu merak ediyorum teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam, Kingston RAM'in orijinal olduğunu yine CPU-Z ile anlayabilirsiniz. SPD sekmesinde Kingston yazıyorsa, orijinaldir. @Mehmet A hocamın attığı satıcı Elmacık mağazası kötü bir satıcı değil. Pek çok yerde satış yapıyor. Hep sahte satsa, çoktan patlardı.

Hocam, Kingston RAM'in orijinal olduğunu yine CPU-Z ile anlayabilirsiniz. SPD sekmesinde Kingston yazıyorsa, orijinaldir. @Mehmet A hocamın attığı satıcı Elmacık mağazası kötü bir satıcı değil. Pek çok yerde satış yapıyor. Hep sahte satsa, çoktan patlardı.
CPU-Z ile anlayamaz zaten Kingston çıkma ihtimali var ama 2.el çıkma olarak .

Orijinal Kingston isteyen resmi satıcılardan almalı. Orijinal üründe hem ithalatçı firmanın kendi hologramı hem de Kingston'ın kendi hologramı oluyor. Ayrıca garanti belgesi de olması lazım. Bu sahte yada 2.el satılanlar 2 yıl garanti ile satılıyor halbuki, Kingston ve diğer bildiğimiz çoğu üretici ömür boyu yani 10 yıl garanti veriyor.

Bunların haricinde ucuz satılan Kingston dahil hiç bir ürünü almayın 2.el alın daha ucuz farkı yok.

Geri
Yukarı