HP Star Wars Special Edition nasıldır?

hattori hanzo

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba sayın arkadaşlar. HP'nin bu model bilgisayarı nasıldır, alan ve kullanan arkadaşlar var mı? 3 bin TL fiyata hem aydınlatmalı klavyesi olması hem de full HD ekranı dolayısıyla cazip geldi. Aşırı oyun oynayan biri değilim, yoğun olarak film izlerim ve en fazla CS-GO, Dirt 3 ve CoD oynarım ki bunları da en yüksek ayarlarda çalıştırsın diye bi gayem yok. GT 940M ekran kartı bu isteklerimi karşılar diye umuyorum. Son olarak HP'nin ısınma sorunları son modellerinde de devam ediyor mu? 5. 6. nesil işlemcilerde bile aşırı ısınmayla karşılaşır mıyım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben HP almanızı önermem. Tasarımı hoş gözüküyor ancak ısınması ve performansı görüntüsü kadar iyi olmayabilir, HP alıp hayal kırıklığı yaşayan kişi sayısı fazla.
Bu fiyata Monster veya MSI daha doğru bir tercih olacaktır, fiyat performans ve ileriye dönük olarak.

Ben HP almanızı önermem. Tasarımı hoş gözüküyor ancak ısınması ve performansı görüntüsü kadar iyi olmayabilir, HP alıp hayal kırıklığı yaşayan kişi sayısı fazla.
Bu fiyata Monster veya MSI daha doğru bir tercih olacaktır, fiyat performans ve ileriye dönük olarak.

Aslında tasarımı hiç umrumda değil, star warslı olmuş, hobbitli olmuş, ironmanli olmuş o kısıma takılmıyorum. Hatta fan çıkışının sağ kenarda olması bile üzdü ama 3bin liraya full hd + aydınlatmalı klavye cazip geldi bana. 3bini aşabilecek 1 tl bile fazladan bütçeye sahip değilim. Monster ya da msi almayı bende isterim ancak bu fiyata o markaların bilgisayarlarını göremedim ben. Olanlarda freedoslu oluyor ve bu kadar para verdikten sonra da korsan kullanmak istemiyorum açıkçası.

Sizde haklısınız, geçen yıla kadar 3.000 TL'ye RGB klavyeli bir sürü seçenek vardı ancak malum dolar kuru nedeniyle fiyatlar bir hayli yükseldi.

Media Markt ve Bimeks'te bulabilirsiniz.

Unutmadan makinede 4GB GTX 950 ( GB'a göre kart secmiyorum merak etmeyin ) İ5 işlemci 8 GB RAM var.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı