HP Victus 1042NT laptopun klavyesinin ortası çok ısınıyor

Normal, laptoplarda klavyeye dağıtılan ısı şekli genelde değişebilir yapısından dolayı, W a s D kısımları oyunda kullanıldığı için genelde o kısma denk gelmemesini sağlarlar zaten. Burada bakman gerek klavyenin sıcaklığından ziyade bileşenlerin sıcaklığı
Boşta 35-40 gta 5 ve valoda 65-70 hocam değerler iyi mi bir de sorma sebebim bir kaç kişiye sordum klavye ısınıyor mu sizdede diye ısınmıyor fazla dediler ondan benim cihazda mı sorun var merak ettim.

Boşta 35-40 GTA 5 ve Valorant'ta 65-70 hocam değerler iyi mi bir de sorma sebebim birkaç kişiye sordum klavye ısınıyor mu sizde de diye ısınmıyor fazla dediler ondan benim cihazda mı sorun var merak ettim.

Sıcaklıklar gayet normal bir sorun yok hatta iyi.

Bende HP kullanıcısıyım. Pavilion serisinin en iyi laptopunu kullanıyorum 3050 Ti olan modeli. Victus alacaktım sırf bu yüzden almadım. Pavilion yıllardır çıkan bir seri olduğu için herhangi bir hatadan kaçınabilecek en güvenilir seri diye düşündüm şahsen öyle de oldu benim en ufak bir problemim yok. Sizin sıkıntınız çok da mühim bir sıkıntı değil merak etmeyin. İçiniz rahat edecek ise HP desteğe falan ulaşın. Veya HP Support uygulamasından her donanıma birer test atın.

Geri
Yukarı