Elektronik HP Victus 16.1" 19999TL

Bırakın gitsin hocam Monster fanboyları laf dinlemiyor başka markalara da bak diyorum arkadaşa illa Monster diye tutturmuş aynen kanka de geç.

Aynen öyle hocam ben elimden geleni yaptım seçim kendisinin. Daha ucuza Acer Nitro 5 AN 515-45 alınabilmekteydi. Daha ucuza 1650'nin neredeyse iki katı performans veren 3050'yi tercih etmemek düpedüz saçmalık.
Harbi hocam üzülmeyin benim arkadaşta zamanında GTX 1650'li laptop alabilecekken ekran kartsız laptop aldı aynı fiyata şimdi 4600H işlemciyle nasıl oyun oynarım diye düşünüyor bunlar laftan anlamaz yani :D
Kendisi bilir hocam herkes. Biz elimizden geleni yaptık başka bir şey yapamayız.

Fanlar havayı dışarı atmak için var eğer oradan çıkış varsa sıkıntı olmaz ama soğutma sistemi zayıf biraz normal olarak, Gaming bir cihaz değil Aspire serisi. Sıkıntı olup olmadığını yüke sokarak anlayabilirsiniz :D
Peki hocam ben 14300 e Acer aspire a715-51G almıştım amazondan fanları yanyana bazıları yanyana fanlar ısınır ayrı olmalı diyor ama gpu de 3 soğutma boru var sizce sıkıntımı böyle olması

Rica ederim ben de hp victus kullanıcısıyım farklı sorun olursa cevaplarım.
Hocam memnun musunuz? Bir sorun yaşadınız mı? Bu cihazı almak mantıklı gelmedi desem yalan olur. Diğer rakip bu özellikte ki cihazlara bakınca 27.000 TL civarını gözden çıkarmak gerekiyor. Bir de yılbaşından sonra gelecek zamlarla çok daha fazla olacağından daha da uyguna alınmış olacak. Kararsız kaldım kısacası.

Hocam memnun musunuz? Bir sorun yaşadınız mı? Bu cihazı almak mantıklı gelmedi desem yalan olur. Diğer rakip bu özellikte ki cihazlara bakınca 27.000 TL civarını gözden çıkarmak gerekiyor. Bir de yılbaşından sonra gelecek zamlarla çok daha fazla olacağından daha da uyguna alınmış olacak. Kararsız kaldım kısacası.
Hocam öncelikle bu fiyata bu özelliklerde başka cihaz bulunmaz kesinlikle alınır yani ben cihazdan memnunum şuan tek sorunum klavyesinin ortası ısınıyor bir de oyunlarda 3. saatten sonra drop girmeye başlıyor ama soğutucu ile çözülür heralde daha denemedim onun harici memnunum gayet iyi cihaz ben hp victus d1042nt kullanıyorum.

Hocam öncelikle bu fiyata bu özelliklerde başka cihaz bulunmaz kesinlikle alınır yani ben cihazdan memnunum şuan tek sorunum klavyesinin ortası ısınıyor bir de oyunlarda 3. saatten sonra drop girmeye başlıyor ama soğutucu ile çözülür heralde daha denemedim onun harici memnunum gayet iyi cihaz ben hp victus d1042nt kullanıyorum.
Hocam ekran kaç Hz? Amazon üzerinde de resmi sitesinde de herhangi bir bilgi bulamadım. 60 Hz ise cihazdan soğuyacağım.
Edit: 144 Hz'ymiş sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı