HP Victus 16 alınır mı?

Merhaba. Geçtiğimiz günlerde HP ProBook model bir bilgisayar aldım. Ekranda bir uygulamadan çıkınca hala o programın izi kalıyordu. Ben de sorun artar diye hemen iade ettim 14 gün dolmadan.
Bütçem 25100 lira daha üstü olmaz.
Bu modeli düşünüyorum:
12500H versiyonunu kullanıyorum memnunum. Tüm oyunları oynayabilirsiniz. Red Dead Redemption 2 ultra ayarlarda 60-80 arası alıyorum

12500H versiyonunu kullanıyorum memnunum. Tüm oyunları oynayabilirsiniz. Red Dead Redemption 2 ultra ayarlarda 60-80 arası alıyorum
Üzmez değil mi? Bir heves ile ProBook aldım ekranda sorun çıktı. Victus çok tavsiye ediliyor.
FreeDOS model de almak istemiyorum açıkçası. Bu model Windows ile geliyor.

Üzmez değil mi? Bir heves ile ProBook aldım ekranda sorun çıktı. Victus çok tavsiye ediliyor.
FreeDOS model de almak istemiyorum açıkçası. Bu model Windows ile geliyor.

FreeDOS korkulacak bir şey değil 5 dakikada Windows'u kurabilirsiniz ki bu da kolay bir şey YouTube'dan bakabilirsiniz rehber videoları mevcut. Üzmez piyasadaki tüm oyunları oynarsınız ayrıca ince bir PC olduğu için taşıması sorun olmaz.

FreeDOS korkulacak bir şey değil 5 dakikada Windows'u kurabilirsiniz ki bu da kolay bir şey YouTube'dan bakabilirsiniz rehber videoları mevcut. Üzmez piyasadaki tüm oyunları oynarsınız ayrıca ince bir PC olduğu için taşıması sorun olmaz.
Sadece işletim sistemi için işlemci ve ekran kartından feragat etmek saçma.
Valla hocam kendime hiç güvenmiyorum ama haklısınız gibi... Kurabilir miyim, sorun çıkar mı aklımda deli sorular...

Şu an foruma konu açıp yazmanız kadar kolay kurmak lisans almakta şart değil. Çok araştırdım i5 12. nesil 3060 sipariş verdim bende bu fiyata alınabilecek en iyisi araştırmalarıma göre.
Doğru mu anladım bir usb belleğe ISO dosyasını yazdırıyorum daha sonra laptop açıldığında takıp usb üzerinden Windows'u kuruyorum istersem elimde key varsa kurulum esnasında giriyorum ya da deneme sürümünden devam edip key alınca aktif ediyorum?

Geri
Yukarı