HP Victus 16 alınır mı?

• Konuyu başlatan Baldi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 900

Baldi

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yeni bilgisayar alacağım. HP daha önce kullanmadım. HP Victus kullanan yorumlarını yapabilir mi? Daha başka önerilerinizde varsa incelemek isterim. Teşekkürler.

Ek olarak çekindiğim bir konuda FreeDOS alırsam sonrasında bir arza yaşarsam bir sorun yaratır mı? Bununda cevabını öğrenmek isterim.

Yeni bilgisayar alacağım. HP daha önce kullanmadım. HP Victus kullanan yorumlarını yapabilir mi? Daha başka önerilerinizde varsa incelemek isterim. Teşekkürler.

Ek olarak çekindiğim bir konuda FreeDOS alırsam sonrasında bir arza yaşarsam bir sorun yaratır mı? Bununda cevabını öğrenmek isterim.
Al gitsin FreeDos'a windows kur keyfine bak kurmak basit zaten.

Neden? İşlemci olarak 12700H çok daha iyi. Ayrıca HP de Dual channel RAM kullanılmış. Ekran kartının 100W olması dezavantaj lakin işlemci ile beraber ASUS'u performans anlamında geçiyor.

Geçmez, STRIX Dual channel. MUX var ve 140W, non MUX 100W Victus performans anlamında yetişemez.

Geçmez, STRIX Dual channel. MUX var ve 140W, non MUX 100W Victus performans anlamında yetişemez.
Acer Nitro 5 almıştım Mux var bunda da ve harika birşey. Arkadaşın belirttiği Hp'yi benim arkadaşım aldı ama mux benzeri birşey göremedim. Vatan'da yalvardılar Hp Victus'u al diye almadım hem Rtx3050ti'ydi. İnatla bana önerdiler dakikalarca almadım Rtx3060 alıcam diyorum arada fark yok değmez diyor halbuki Hp sadece ekran oranı büyük ve 2 bin Tl'ye yakın da pahalıydı :D

Neden? İşlemci olarak 12700H çok daha iyi. Ayrıca HP de Dual channel RAM kullanılmış. Ekran kartının 100W olması dezavantaj lakin işlemci ile beraber ASUS'u performans anlamında geçiyor.

Salladınız. 12700H daha güçlü fakat GPU farkını kapatabilecek kadar değil üstüne ROG daha kaliteli bir cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı