HP Victus 16-D1011NT vs Acer AN515-58

• Konuyu başlatan Mysal
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 662

Mysal

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu ikisi arasında kararsiz kaldım. Kredi kartı limitim yetersiz olması sebebiyle Vatan'dan world 10 taksitli kredi ve uzerine nakit vererek Acer'i alabilirim. Veya kredi kullanıp neredeyse aynı fiyata HP'yi. Karar veremedim ☹️

Tavsiyenize ihtiyacım var.

İkisi arasında kıyas yapınca Nitro daha mı iyi hocam?

Evet hocam işlemci gücü, GPU'da 40W önde olması ve MUX bulundurmasından dolayı. Victus'un artısı DDR5.

Ne kadar şarja bağlamadan kullanırım bilmiyorum ama, şarj süresinin az olması kafamı kurcalıyor. Victuslar oyun harici 5 saat civarı gittiği söyleniyor. O kadar para vermeden gidip amazondaki 21000 TL'lik victusu mu alsam demeden de geçemiyorum.

Ne kadar şarja bağlamadan kullanırım bilmiyorum ama, şarj süresinin az olması kafamı kurcalıyor. Victus'lar oyun harici 5 saat civarı gittiği söyleniyor. O kadar para vermeden gidip Amazon'daki 21000 TL'lik Victus'u mu alsam demeden de geçemiyorum.

Performans olarak kayıp fazla olur ama dediğiniz gibi Victus'lar daha iyi pil ömrü sunuyor, ama Nitro'daki MUX'la beraber IGPU'ya geçilip bataryası küçük olsa da victusa yaklaşık süre alınabilir.

@Artoria Pendragon
hocam, bu modelin vatandaki özelliklerinde batarya performansı 8 saate kadar diyor. Sizce bunu yakalayabilir mi?

1675076735271.png

Geri
Yukarı