HP Victus 16-D1011NT vs Acer AN515-58

• Konuyu başlatan Mysal
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 659
@maxfan
Ne zamandır kullanıyorsunuz hocam, eksi ve artı yönlerinden bahsedebilir misiniz? HP VICTUS 1011 ve bu arasında kaldım. Kararsızım. ☺️

@maxfan
Ne zamandır kullanıyorsunuz hocam, eksi ve artı yönlerinden bahsedebilir misiniz? HP VICTUS 1011 ve bu arasında kaldım. Kararsızım. ☺️
Hocam uzun zamandır kullanmıyorum. 1 ay oluyor kullanalı.

Artılar:

+Mux Switch
+140W 3060 ekran kartı
+i7 12. Nesil işlemci
+Soğutma performansı gayet iyi.
+Boşta hdd slotu olması
+İçinde gelen ssd gayet kaliteli bir ssd.
+Thunderbolt çıkışı.

Eksiler:

-Panel kalitesi. Renk doygunluğu ve parlaklık olarak iyi değil.
-Maksimum fan sesi çok rahatsız edici.

Bataryası yaklaşık olarak 4 saat gidiyor. Performans istiyorsanız gayet mantıklı bir cihaz ancak kaliteli ekran ve batarya performansı istiyorsanız başka cihaz öneririm.

Hocam uzun zamandır kullanmıyorum. 1 ay oluyor kullanalı.

Artılar:

+Mux Switch
+140W 3060 ekran kartı
+i7 12. Nesil işlemci
+Soğutma performansı gayet iyi.
+Boşta hdd slotu olması
+İçinde gelen ssd gayet kaliteli bir ssd.
+Thunderbolt çıkışı.

Eksiler:

-Panel kalitesi. Renk doygunluğu ve parlaklık olarak iyi değil.
-Maksimum fan sesi çok rahatsız edici.

Bataryası yaklaşık olarak 4 saat gidiyor. Performans istiyorsanız gayet mantıklı bir cihaz ancak kaliteli ekran ve batarya performansı istiyorsanız başka cihaz öneririm.
Hocam teşekkür ederim, bütün sorularıma cevap vermişsiniz. Benim için batarya da önemli bir kriterdi. 4 saatte yeterli.

Panel kalitesi çok mü kötü, üzecek kadar mı yoksa orta kalitede birşey mi?

Hocam teşekkür ederim, bütün sorularıma cevap vermişsiniz. Benim için batarya da önemli bir kriterdi. 4 saatte yeterli.

Panel kalitesi çok mü kötü, üzecek kadar mı yoksa orta kalitede bir şey mi?

Rica ederim hocam. Video izlerken 4 saat gidiyor. Bu benim için de yeterli. Hocam panel kalitesi kötü. Ancak kullanılmayacak kadar değil bence. Oyun oynayacaksınız problem olmaz. Ancak grafik tasarım gibi profesyonel işler için yetersiz. Oyun için alıyorsanız Nitro almanız daha iyi olur bence.

Nitro derim gene, Victus 100W Nitro 140W, Victus'ta MUX yok Nitro'da var. Victus'un artısı sadece DDR5, o da Nitro bu artılariyla daha avantajlı.
Hocam ama ekran farkı da var bende acere de baktım da 15.6 bana çok küçük geldi almadım açıkcası. 16.1 victus var bana da ekran orta ideal ama 17.3 isterdim olsa yine.

Geri
Yukarı