HP Victus 16-D1037NT vs ASUS TUF A15 FA507RM-HN095

Bütçe
28000 TL
https://www.akakce.com/laptop-noteb...sd-rtx3060-16-notebook-fiyati,1527526473.html hocam bu laptop nasıldır bir bilginiz var mı? @Artoria Pendragon

Merhaba arkadaşlar,
Ben 1.sınıf bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. İlk başlarda Mac almayı düşünüyordum ama eğitim sürecimde sıkıntılar yaşayacağımı öğrendim mezunlardan. Sonra Windows'a geçmişken bari oyun da oynayabileyim diye Gaming laptoplara bakmaya başladım. Ana kriterlerim taşınabilirlik, şarj süresi, ekran kalitesi. Bu 3 kriter ile yardımcı olursanız sevinirim. Başka önerileriniz var ise de duymak isterim. Max 28k verebilirim. ( RDR2'yi 60FPS'te oynamak isterim. :) )

Sizce ASUS TUF A15 mi yoksa HP Victus 16 mı?

Ben de sizinle aynı durumdayım. Benim bütçem biraz daha düşük. Bekledikçe de fiyatlar artmaya devam ediyor. Çok büyük bir kararsızlık içindeyim açıkçası.

Lenovo ThinkBook 16P G2 20YM001HTX Ryzen 7 5800H 16 GB 512 GB SSD RTX3060 16" Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe hocam bu laptop nasıldır bir bilginiz var mı? @Artoria Pendragon

Ben de sizinle aynı durumdayım. Benim bütçem biraz daha düşük. Bekledikçe de fiyatlar artmaya devam ediyor. Çok büyük bir kararsızlık içindeyim açıkçası.

Alınmaz bu model hocam, daha çok iş odaklı bir model. Buna bakın.

Alınmaz bu model hocam, daha çok iş odaklı bir model. Buna bakın.

Hocam ben de mühendislikte kullanacağım için şarj süresi ve mümkünse taşınılabilirlik istiyorum. Çok oyun oynamam. Daha önce de konu açmıştım ama çok kararsızım hala. 25.000 bütçede net bir karar veremedim.

Merhaba arkadaşlar,
Ben 1.sınıf bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. İlk başlarda Mac almayı düşünüyordum ama eğitim sürecimde sıkıntılar yaşayacağımı öğrendim mezunlardan. Sonra Windows'a geçmişken bari oyun da oynayabileyim diye Gaming laptoplara bakmaya başladım. Ana kriterlerim taşınabilirlik, şarj süresi, ekran kalitesi. Bu 3 kriter ile yardımcı olursanız sevinirim. Başka önerileriniz var ise de duymak isterim. Max 28k verebilirim. ( RDR2'yi 60FPS'te oynamak isterim. :) )

Sizce ASUS TUF A15 mi yoksa HP Victus 16 mı?

TUF Gaming kullanıyorum biliyorum herkeste olacak değil ama stuttring sorunu yaşıyorum şimdi aynı modeli değiştireceğiz
Bu benim şansımdan dolayı onun dışında TUF Gaming adamdır.

Hocam ben de mühendislikte kullanacağım için şarj süresi ve mümkünse taşınılabilirlik istiyorum. Çok oyun oynamam. Daha önce de konu açmıştım ama çok kararsızım hala. 25.000 bütçede net bir karar veremedim.

Şarj süresi istiyorsan tufa bak, ama bütceyi arttırman lazım tabii.

Şarj süresi istiyorsan tufa bak, ama bütceyi arttırman lazım tabii.

hocam tuf için soba gibi yanıyor diyorlar. ömrü kısa olur diyorlar. açıkcası ben beni 4 5 sene idare etsin istiyorum alacağım laptopun. ne dersin bu konuyla alakakı?

Hocam TUF için soba gibi yanıyor diyorlar. Ömrü kısa olur diyorlar. Açıkçası ben beni 4 5 sene idare etsin istiyorum alacağım laptopun. Ne dersin bu konuyla alakakı?

TUF'un eski modelleri soba, bununda soğutması sınırda çalışıyor fakat eskisi gibi sıkıntılı değil.

Geri
Yukarı