HP Victus 16-D1037NT vs ASUS TUF A15 FA507RM-HN095

Bütçe
28000 TL
TUF'un eski modelleri soba, bununda soğutması sınırda çalışıyor fakat eskisi gibi sıkıntılı değil.
kafamı yormalı mı bu mevzu sence hocam, içim rahat etmeli mi ısınma konusunda? 2.yılında çöp olsun da istemem.

sağolasın hızlı cevapların için bu arada

Kafamı yormalı mı bu mevzu sence hocam, içim rahat etmeli mi ısınma konusunda? 2.yılında çöp olsun da istemem.

Sağ olasın hızlı cevapların için bu arada

Laptoplar yüksek sıcaklıklara dayanıklı hocam, 2. yılında vs çöp olmaz. Soğutucu ve zamanı geldiğinde bakımlarını yaparak kullanırsan sıkıntı yaşamazsın.

TUF Gaming kullanıyorum biliyorum herkeste olacak değil ama stuttring sorunu yaşıyorum şimdi aynı modeli değiştireceğiz
Bu benim şansımdan dolayı onun dışında TUF Gaming adamdır.
hangi modeli kullanıyorsun hocam

@Artoria Pendragon
hocam bunun tuf a15'e göre ne avantajları neler? Şarj süresi nasıldır? 3bin tl farka değer mi?
tuftaki sıcaklık meselesi çok aklımı karıştırıyor.

@Artoria Pendragon
Hocam bunun TUF A15'e göre ne avantajları neler? Şarj süresi nasıldır? 3bin TL farka değer mi?
TUF'taki sıcaklık meselesi çok aklımı karıştırıyor.

Soğutması tufa göre biraz daha iyi ve panel kalitesi daha iyi, değer.

Soğutması tufa göre biraz daha iyi ve panel kalitesi daha iyi, değer.
hocam çok zorlanmam gerekir o farkı ödeyebilmek için, tuftaki ısınma mevzusu kafamı çok kurcalıyor kasma ve pc ömrü açısından. çok kafaya takılmalı mı bu sence hocam?

HP aldım ben 6 saat 45 dakikaya kadar kullanım süresi diyor ama 2 saati zor görüyorum :D TUF mantıklı.
Güç tasarufunu alın Pavilion'da da öyle 2.5 Saat gidiyor ama güç tasarafunda İddia ettiğinden fazla gidiyor şarşı 5 saat 15 dakika diye aldım 6.30 saati gördü.

Hocam çok zorlanmam gerekir o farkı ödeyebilmek için, TUF'taki ısınma mevzusu kafamı çok kurcalıyor kasma ve PC ömrü açısından. Çok kafaya takılmalı mı bu sence hocam?

Hocam 6800H 95e limitli bir işlemci, overheat duruma düşse de hep o derecelerde dolaşmasının sorunu uzun vadede görülür. Soğutucu ve düzenli bakımlarla idare ettirir.

Hocam 6800H 95e limitli bir işlemci, overheat duruma düşse de hep o derecelerde dolaşmasının sorunu uzun vadede görülür. Soğutucu ve düzenli bakımlarla idare ettirir.
rogun şarjı tufa göre ne kadar fark eder peki hocam?

Geri
Yukarı