HP Victus 16-D1037NT vs ASUS TUF A15 FA507RM-HN095

Bütçe
28000 TL
Teknoloji şans işi ama yardımcı olmuyorlar herhalde iadeye. Amazon'dan alman daha mantıklı olur diye düşünüyorum, Amazon en azından arkasında durabilir belki.
taksit yok amazonda da maalesef...
güvenemeyeceksem tek seçenek teknoryadan legion 5 almak kalıyor.

8x2 RAM mevcut:
Ama o model yerine bunu alıp RAM taksanız çok daha iyi olur:

8x2 RAM mevcut:

Çok teşekkür ediyorum hocam. Son olarak pil ömrü isteyen biri için bu bütçede bundan farklı öneriniz var mı?

Çok teşekkür ediyorum hocam. Son olarak pil ömrü isteyen biri için bu bütçede bundan farklı öneriniz var mı?

Pil ömrü açısından pek alternatifi yok yukarıdaki Acer'de MUX olduğu için yine normalden daha uzun götrecektir ama AMD işlemcili laptoplar pil konusudan daha uzun süre götürür o yüzden alabilirisi A15'i.

Teknoloji şans işi ama yardımcı olmuyorlar herhalde iadeye. Amazon'dan alman daha mantıklı olur diye düşünüyorum, Amazon en azından arkasında durabilir belki.
hocam rog 1.5 2k zam yemiş, çok üzüldüm. lenova legion 5'e 30bin vermek mi yoksa tuf a15e 26.5bin vermek mi doğru karar olur sence?

hocam rog 1.5 2k zam yemiş, çok üzüldüm. lenova legion 5'e 30bin vermek mi yoksa tuf a15e 26.5bin vermek mi doğru karar olur sence?
@messinicocugu

Son düzenleme:
F/P açısından TUF daha mantıklı ama Legion'ın da soğutması daha iyi.
şarj süresi ve taşınabilirlikle beraber düşünürseniz hangisi daha mantıklı olur sizce?
bu arada tufun ısınma problemi çok kafamı karıştırıyor, kısa ömürlü olmasını istemem ürünün. en az 4 5 yıl idare etmeli. uzun uzun yazarsanız sevinirim.

Geri
Yukarı