HP Victus 16 için sıcaklık görüntüleme uygulaması önerisi

dokillmyvibe

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Elimde HP Victus 16 laptop var. Bilgisayarın normal kullanım zamanlarında ısındığını hissediyorum. Bilgisayarda Omen Hub direkt kurulu gelmedi. Sıcaklık değerlerine bakmak için Omen Hub mu yüklemem gerekiyor yoksa başka uygulama öneriniz var mı?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Elimde HP Victus 16 laptop var. Bilgisayarın normal kullanım zamanlarında ısındığını hissediyorum. Bilgisayarda Omen Hub direkt kurulu gelmedi. Sıcaklık değerlerine bakmak için Omen Hub mu yüklemem gerekiyor yoksa başka uygulama öneriniz var mı?

HWiNFO kurabilirsiniz. Ya da basit bir program olan Core Temp'i kurabilirsiniz.

Omen Gaming Hub'ı yükleyin oradan fan ayarları, sıcaklık görüntüleme gibi bir sürü ayar var kesinlikle yükleyiniz. Oyun için görüntüleme olarak Msi Afterburner öneririm.

Omen Hub yeterli. Fakat oyun içinde üstte gözüksün diyorsanız Afterburner tarzı program yüklemeniz lazım.
Omen Gaming Hub'ı yükleyin oradan fan ayarları, sıcaklık görüntüleme gibi bir sürü ayar var kesinlikle yükleyiniz. Oyun için görüntüleme olarak Msi Afterburner öneririm.
1679343698083.png

Peki bu değerler nasıl arkadaşlar sizce? Bilgisayar tamamen boşta ve pildeyken aldım görüntüyü ve en iyi performansa ayarlı.

Geri
Yukarı