HP Victus 16 soğutması nasıl?

Soğutma konusunda ben başaralı buluyorum kendim kullanıyorum.
İ5 ve amd 5500h olan model de ısı değerleri biraz yüksek özellikle 5500h de 100 dereceleri buruyor.
Bende AMD 6800h olan model var 80 derece üzeri ısı değerleri görmedim.
Ortalama Web kullanımı gibi şeylerde 37-45 derece arasında çalışıyor, bu benim kullandığım model. Diğerlerinin ısı değerleri biraz daha fazla ama soğutma konusunda gerçekten çok iyi, iki çıkış olmasına rağmen bu kadar da iyi olmasını beklemiyordum alırken.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    295,2 KB · Görüntüleme: 159
İ5 ve amd 5500h olan model de ısı değerleri biraz yüksek özellikle 5500h de 100 dereceleri buruyor.
Ortalama Web kullanımı gibi şeylerde 37-45 derece arasında çalışıyor, bu benim kullandığım model. Diğerlerinin ısı değerleri biraz daha fazla ama soğutma konusunda gerçekten çok iyi, iki çıkış olmasına rağmen bu kadar da iyi olmasını beklemiyordum alırken.
Senin baktığın ısı değeri ekran kartı ısısı. Çoğunlukla zaten herkes de o civarda olur o işi değerleri. Önemli olan işlemci ısısı. Umarım oyunlar için de ekran kartı sıcaklığını baz alarak 80 dereceyi geçmiyor dememişsinizdir :) Bir laptop için hele bu seviye için 80 derece 90 derece rahatlıkla görülebilir.

Senin baktığın ısı değeri ekran kartı ısısı. Çoğunlukla zaten herkes de o civarda olur o işi değerleri. Önemli olan işlemci ısısı. Umarım oyunlar için de ekran kartı sıcaklığını baz alarak 80 dereceyi geçmiyor dememişsinizdir :) Bir laptop için hele bu seviye için 80 derece 90 derece rahatlıkla görülebilir.
MSI Afterburner ile oyunlarda gördüğüm sonuçdan bahsettim.
İşlemciye ternometre falan soakcak halim yok.

İstersen RDR2 oynarken 10 dakikalık bir video ayarlayım ekran kaydı alıp.

Dosya Ekleri

• efwefwf.png
    efwefwf.png
    308,1 KB · Görüntüleme: 180
MSI Afterburner ile oyunlarda gördüğüm sonuçdan bahsettim.
İşlemciye ternometre falan soakcak halim yok.

İstersen RDR2 oynarken 10 dakikalık bir video ayarlayım ekran kaydı alıp.
Ben size yalan söylüyorsunuz demedim ki. Aygıt yönetici ss ini atınca zannettim ki sadece gpu sıcaklığına göre yorum yaptınız. Dediğiniz doğrudur benim için sorun yok 😇

12500h hemen hemen öyle

Yeni konular

Geri
Yukarı