Elektronik HP Victus 3060 16 GB RAM 16999 TL

Endişem şu, bu kadar para verip yarın üniversitede baba bu eskidi yenisi lazım demek istemiyorum. Paranın zor kazanıldığını biliyorum.

Arkadaşım mecburen GTX 1650 laptop ile gitti üniversiteye RTX 3060 ve R5 5600h üzmez bu fiyatada en iyisi bu 1000 dolar bile değil şu an bu cihaz bence çok iyi fiyatta.

Masaüstümde hala GTX 1060 kullanıyorum, çıkalı 6 yıl olmasına rağmen hala hayal kırıklığına uğratmadı. Ani bir gereklilik doğması nedeniyle 3060'lı laptop almış bulundum. Ama hala gündelik işlerimin çoğunu masaüstü bilgisayarımda hallediyorum, birçok oyunda da hala iyi performans veriyor. Yani laptop alma sebebim acil olarak laptopa ihtiyaç duymamdı yoksa 1060'lı PC gayet bana yetiyordu. Aynı şekilde 3060'lı bilgisayarın da çok ayarları fulleme delisi değilseniz 5 sene götüreceği kanısındayım.

Arkadaşım mecburen GTX 1650 laptop ile gitti üniversiteye RTX 3060 ve R5 5600h üzmez bu fiyatada en iyisi bu 1000 dolar bile değil şu an bu cihaz bence çok iyi fiyatta.
Haklısınız bu sene gitsem üniversiteye aklımda şüphe kalmaz ama daha 3 sene sonra üniversitedeyim. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı