HP Victus alınır mı?

Peki neden, açıklar mısın?

17.3 çok büyük. Öğretmenim bu nedenle hem iş hem de oyun için kullanmak istiyorum.
Asusa gelirsek yakın arkadaşım alalı beri servisle boğuşuyor. İşlerini bir türlü düzgün yapmıyorlar.
Aslında laptopta gönlüm her zaman Lenovo'dan yanadır. Ancak aynı özellikteki Lenovo victusa göre çok pahalı.

17.3 çok büyük. Öğretmenim bu nedenle hem iş hem de oyun için kullanmak istiyorum.
Asusa gelirsek yakın arkadaşım alalı beri servisle boğuşuyor. İşlerini bir türlü düzgün yapmıyorlar.
Aslında laptopta gönlüm her zaman Lenovo'dan yanadır. Ancak aynı özellikteki Lenovo victusa göre çok pahalı.

ASUS olanı grupta kullanan çok insan var fakat sorun yaşayanı hiç görmedim. Victus soğutma ve kasa kalitesi olarak daha kötü ASUS'tan. Hem taşıyacaksınız hem de oyun oynayacaksınız o zaman bu modeli önerebilirim 14 inç olduğu için kolayca taşırsınız oyun da oynatır malzeme kalitesi en üst seviye olan laptop sayılabilir: ASUS Rog Zephyrus G14 Ga401qh-bm062-gaming Amd Ryzen 7 5800hs 16 Gb 512 Gb Ssd Gtx 1650 14" Fhd Dos Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Peki neden, açıklar mısın?

Monster kasa kalitesi falan açısından biraz mimlenmiş bir marka değil mi? Sürekli yazı da yazdığım için klavye kalitesi falan da oldukça önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı