HP Victus alınır mı?

Çok yanlış bir ifadede bulunmuşsunuz. HP'de kronik ısınma sorunu var demeniz yanlış. HP'nin ürettiği tonlarca farklı ürün var. Arada tabii ki başarısız ürünleri de olmuştur. Ürün alınabilir ancak ufak tefek sorunları da yok değil. Arkadaşın attığı 3060'lı bilgisayarı almayı düşünsün bence. 3050 Ti ile 3060 arasında ciddi oranda VRAM farkı var.

Hocam var ama kendim de kullandım.

Uzun vadede kesinlikle değer. Hatta bütçeniz varsa bu bile düşünülebilir.

Bu kadar uçamam 😅

Hocam var ama kendim de kullandım.
Model belirtmeniz gerekiyor, size bir örnek vereyim, HP Omen 17 bilgisayarlar oldukça güzel, kimilerine göre en iyi dizüstü bilgisayar modellerinden birisidir. Markadan bağımsız olarak modeller üzerinden yorum yapmak gerekir. Asus, MSI, Logitech markalarının da başarısız ürünleri çıkmıştır piyasaya.

Model belirtmeniz gerekiyor, size bir örnek vereyim, HP Omen 17 bilgisayarlar oldukça güzel, kimilerine göre en iyi dizüstü bilgisayar modellerinden birisidir. Markadan bağımsız olarak modeller üzerinden yorum yapmak gerekir. ASUS, MSI, Logitech markalarının da başarısız ürünleri çıkmıştır piyasaya.

Victusta ne gibi sorunlar var.

Hala karar veremiyorum.

Evde olmayacağım üniversite boyunca yoksa tabii ki masaüstü toplarım.

Hocam victus alt segment bir model. Klavye aydınlatması bile yok. Yani çok da düşünmeye gerek yok bence. Normalde bütçesi Max 16-17 bin TL olan, 3050 veya 3050 Ti bakan birisi olsanız düşünmeden alın derim, bazı şeylerden taviz verip daha iyi donanım alırsınız ama sizin bütçeniz var ve ileride keşke daha iyisini alsaydım diye pişman olmaktan iyidir.

Victus'ta klavye aydınlatması var, RGB değil sadece, beyaz renk.

Benim gözümde Acer Nitro 5 serisi uzun ömürlü ürünler değil, olumsuz yorumlarda Asus'un eski TUF serisi ile kapışıyorlar. İlla pahalı bir ürün alacaksanız Lenovo'nun iyi soğutmalı modellerini alın.

Lenovo IdeaPad 3 modelinin rtx3060 olanı gibi mi ?

Benim gözümde Acer Nitro 5 serisi uzun ömürlü ürünler değil, olumsuz yorumlarda Asus'un eski TUF serisi ile kapışıyorlar. İlla pahalı bir ürün alacaksanız Lenovo'nun iyi soğutmalı modellerini alın.

Bir youtube kanalında inceleme izlemiştim, orada yok demişlerdi. Bu 3060'lı olan model değildi, belki modeller arasında fark vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı