HP Victus alınır mı?

Bütçe
20000

furkan.kurt18

Picopat
Daha fazla  
Usta kalitesi güzel sadece tek bir kalite problemi var o da duruma göre benim için önemli değil ekran menteşesi çok sert değil bu yüzden sarsma yaparsan ekran sallanabiliyor buda orta segment PC'lerde de var ama geri kalanında ortalama bir kalitesi var malzeme kalitesi bence önemli değil. Performansı iyi ve sıcaklık değerleri de iyi kullanım için başka ne gerekli bana göre bir şey gerekli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
22K ya victrus alınmaz

22K ya victrus alınmaz.

Biraz forumda dolaşınca sebebini anladım hocam, arkadaş victusa sponsor herhalde her yerde önermiş peki senin fikrin nedir Max 22K ile bu Victus seçimi iyi midir?

Bunlardan biri alınır, bana göre sıralama;
ASUS ROG Zephyrus (soğutması iyi düşük W + olarak elit tasarıma sahip ASUS Armoury Crate gibi akıcı optimizasyonlu Control Center'e sahip)

2. ASUS ROG STRIX (soğutması iyi, tasarımı iyi, ASUS Armoury Crate gibi optimizasyonlu akıcı Control Center'e sahip ve Zephyrus gibi MUX Switch'e sahip.)

3. Lenovo ipg 3 (165Hz olmasıyla beraber orta segment F/P ürünüdür)

Aynen öyle hocam victus kullanmayan herkesin yorumu doğru kullanıcı olan benim yanlış ve sponsorcuyum teşekkürler.
r7 6800h'lı model cs ve valorant gibi işlemci kullanan oyunlarda i5 12500h a göre daha fazla fps verir.
ama bu görüşümüde es geçebilirsin ön yargılarınla teşekkürler.

Aynen öyle hocam victus kullanmayan herkesin yorumu doğru kullanıcı olan benim yanlış ve sponsorcuyum teşekkürler.
r7 6800h'lı model cs ve valorant gibi işlemci kullanan oyunlarda i5 12500h a göre daha fazla fps verir.
ama bu görüşümüde es geçebilirsin ön yargılarınla teşekkürler.
Reis kusura bakma ayıp yaptım bir kaç yerde daha görünce seni hep victus önerdiğini öyle ondan dolayı dedim, teşekkür ederim bu arada tavsiyen için zaten victusa karar verdim i5 12500h olana, cumartesi fln sipariş ederim büyük ihtimal

Ben amd 6800h olanını aldım 1.5 ay oldu. Gerçekten çok memnunum kağıt üzerinde i5 12. nesil iyi dursada amd 6800h 6nm mimariye sahip i5 e göre teknik bakımdan daha az ısınır şöyle açıklayım laptopu hiç 80 derece üzerine çıkartmayı başaramadım güçlü soğutma sistemininde etkisi var tabi. ortalama kullanımda 40-45 arası sıcaklık oynuyor. arkada indirme müzik gib şeylerde 40-50 arası falan oynuyor yine bunu neden anlatıyorum dersen laptop ısınması performansı ciddi ölçüde düşürüyor malesef. bu yüzden rakamlara takılmakdansa laptopda ısınma değerlerine bakmak daha mantıklı olacaktır. belli seviyelerin yukarısında fps düşüşleri göreceksin kağıt üzerinde gördüğün rakamlar pek bişey ifade etmeyecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı