HP Victus alınır mı?

ReyuM

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Atılan 13500H ve 75W 4050 Victus dururken eğer amaç oyun ise attığınız model mantıklı değil. Amacınız ve maksimum butceniz nedir?

Hocam hem oyun hem de seneye eğer bir sıkıntı olmaz ise yazılım mühendisliği okumak istiyorum o yüzden beni uzun götürecek bir laptop arıyorum. Bütçem maksimum 25.000TL çok çok az aşabilir sıkıntı olmaz.

Hocam hem oyun hem de seneye eğer bir sıkıntı olmaz ise yazılım mühendisliği okumak istiyorum o yüzden beni uzun götürecek bir laptop arıyorum. Bütçem maksimum 25.000TL çok çok az aşabilir sıkıntı olmaz.

O zaman yukarıda atılan 13500H ve 75W 4050 bulunan Victus uygun sizin için. Onu alabilirsiniz.

Aldım hocam teşekkür ederim yardımlarınız için biraz daha oyun performansına baktım beni rahat bir şekilde götürebilir gibime geliyor tekrardan teşekkürler.

Aldım hocam teşekkür ederim yardımlarınız için biraz daha oyun performansına baktım beni rahat bir şekilde götürebilir gibime geliyor tekrardan teşekkürler.
Ben de aynı modeli almayı düşünüyorum 1 2 hafta içinde . Acaba laptop elinize geçtiğinde deneyimlerinizi aktarır mısınız ?

Ben de aynı modeli almayı düşünüyorum 1 2 hafta içinde . Acaba laptop elinize geçtiğinde deneyimlerinizi aktarır mısınız ?
Hocam ben sizi unuttum çok özür dilerim laptoptan memnunum ama Assasin's Creed Valhalla oynarken kol bağladığımda oyuna donma girdi kolu çıkardım düzeldi bir daha da olmadı. Bir sıkıntısı yok hocam.

Geri
Yukarı