HP Victus ekranı sallanıyor

Bendeki model şu:
Laptopu fanlardan birinden ses geliyor diye 12 gün önce teknik servise yollamıştım fanı değiştirildi. UPS kargo yaşadığım ilçeye Salı günleri teslimat yaptığı için şu an kargoda Salı günü video çekip paylaşabilirim fikir almanız için.
3060 RTX versiyonu alınır mı? Malzeme kalitesi en azından 3-4 sene götürür mü? Ve son olarak videoda da gözüktüğü gibi ekran açılır kapanırken cihazın kasasındaki oluşan kasa, kasayı tutan vida yerlerine zarar verecek gibi mi kasılıyor?

3060 RTX versiyonu alınır mı? Malzeme kalitesi en azından 3-4 sene götürür mü? Ve son olarak videoda da gözüktüğü gibi ekran açılır kapanırken cihazın kasasındaki oluşan kasa, kasayı tutan vida yerlerine zarar verecek gibi mi kasılıyor?
Ben öğrenci olduğum içim bütçemi zorlamak istemedim diye bu modeli almıştım. Şu an alacak olsaydım 3060 olan modelini alırdım. Sallantı herhangi bir şeye zarar verecek şekilde değil.

Neden böyle dediniz?
Büyük ihtimalle aldıktan sonra pişman olacaksın. HP hariç her markaya saygım var ciddi diyorum video da ki durumu yaşarsan HP onu parasız düzeltmez ve max 1-2 yıl sağlıklı kalır. Ondan sonra menteşe kasa dağılmaya başlar. Bununla uğraşacağıma gider ısınma problemi ile uğraşırım daha iyi. Ve bu forumda olan kişiler pc konusunda çok yetkin değiller ısı problemini sıvı metal kullanarak bile yok edebildiğin bir dönemde bunu dert ediniyorlar. Donanım ve kas gücü mükemmel bir cihaz fakat dediğim gibi menteşesi elinde kalır ve parça sorunu yaşarsan bu markanın pişman etme olasılığı Casper dan da fazla.

Büyük ihtimalle aldıktan sonra pişman olacaksın. HP hariç her markaya saygım var ciddi diyorum video da ki durumu yaşarsan HP onu parasız düzeltmez ve max 1-2 yıl sağlıklı kalır. Ondan sonra menteşe kasa dağılmaya başlar. Bununla uğraşacağıma gider ısınma problemi ile uğraşırım daha iyi. Ve bu forumda olan kişiler pc konusunda çok yetkin değiller ısı problemini sıvı metal kullanarak bile yok edebildiğin bir dönemde bunu dert ediniyorlar. Donanım ve kas gücü mükemmel bir cihaz fakat dediğim gibi menteşesi elinde kalır ve parça sorunu yaşarsan bu markanın pişman etme olasılığı Casper dan da fazla.
Tamam Üstadım, o zaman bana alabileceğim bir cihaz tavsiyesinde bulunursan sevinirim. Marka Model olarak direkt net bir tavsiye rica ediyorum.

Hocam, inceleyen kişi masada Valorant oynuyor ve cihaz cayır cayır sallanıyor bu nasıl mümkün olabilir?
Ben kendim kullanıyorum isterseniz video çekip atayım.
Senelerdir HP kullanıyorum birçok ürünüm HP sıkıntı yaşamadım doğru düzgün cihaz kullanmayı bilmeyenlerin kötü yorumlarına bakıp hevesini kırma derim. Üstteki arkadaş bu markanın pişman etme olasılığı Casperden daha fazla demiş sanırım pek bilgisi yok bu konuda. 10 senedir kullandığım HP cihaz hala taş gibi sağlam.
Yine de para senin paran kimin fikrini dikkate almak istersen al.
Victus'u kullanan kaç tane kişi yorum yapmış burada sallanma problemi yok diye hala da neden sadece inceleme videolarında yorum yapanların fikirlerini dikkate alıyorsunuz ki? Eğer aklınızda şüphe kaldıysa ben video çekeyim oyun oynarken.

Son düzenleme:
5 aydır Victus 16 kullanıyorum. Masada ve SteelSeries bir klavye ile kullandığım için sallanma sorununu neredeyse hiç fark etmiyorum bile. Sadece masaya çarpınca 2-3 saniyeliğine sallanıyor o kadar. Alırken bende çok düşünmüştüm ama bu fiyat bandında hiçbir laptop kusursuz değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı