HP Victus laptop 16 - E1007NT alınır mı?

Bütçe
20.000 TL

serhatkrtpe

Hectopat
Herkese merhaba, uzun zamandır kendime oyun için laptop arıyordum ve buldum sayılır. Fakat 8 GB DDR5 RAM tek slot yani 2. bir RAM takamıyorum ve %45 NTSC renk oranı olması beni biraz düşündürdü. Sizlerden fikir almak istiyorum sizce bu renk oranı çok mu sıkıntı çıkarır yoksa alınır mı?

ZaBalance'ın dediği gibi sıkıntı çıkarmaz, biz memnunuz Victus'tan. Ancak beklenti ve kişisel tercih önemli, görsel sanatlar veya tasarımlarla uğraşıyorsanız üzer tabi. O zaman OLED veya %100 renk doğruluğu veren modeller tercih edilmeli.

Zabalance'ın dediği gibi sıkıntı çıkarmaz, biz memnunuz Victus'tan. Ancak beklenti ve kişisel tercih önemli, görsel sanatlar veya tasarımlarla uğraşıyorsanız üzer tabii. O zaman OLED veya %100 renk doğruluğu veren modeller tercih edilmeli.

Ben hem oyun hem de film izlemek için alıyorum üzmez umarım.

Zabalance'ın dediği gibi sıkıntı çıkarmaz, biz memnunuz Victus'tan. Ancak beklenti ve kişisel tercih önemli, görsel sanatlar veya tasarımlarla uğraşıyorsanız üzer tabii. O zaman OLED veya %100 renk doğruluğu veren modeller tercih edilmeli.

Bu model sRGB oranı daha iyi bunumu alayım yoksa HP Victus mu sizce?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı