HP victus Trendyol'dan alınır mı?

Gorlaura

Centipat
Daha fazla  
3050 Ti versiyonu 16.800'dü stoku kalmadı 18.000'e son stokları bitti. Sizce 17'ye 3050'si alınır mı? Yoksa 3050 Ti beklemeli miyim? Hepsiburada satıcısından alanlar ve yorumları mevcuttu Trendyol'dan alan kimse yok Hepsiburada stokları ne zaman gelir sizce?
Ve Trendyol'da soru cevap kısmında saçmalamışlar bayağı bir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Site bazında alınır ama fiyat bazında bilemem. Sadece bu tarz ürünlerde mağazalar bilgisiz olduğundan sorulan sorulara hazır cevaplar veriyorlar. Merak ettiğiniz bir şey varsa bize sorun.

Hocam 3060 ekran kartı çok lazım değil bana o kadar oyun oynamıyorum. Mühendislik+yazılım için gerekli işlemcisi ön plana çıkıyor ve pil ömrü diğer gaming laptoplara göre daha uzun.

Bir de ddr5 ram midir bu cihaz bilgisi olan var mı

Bir de ddr5 ram midir bu cihaz bilgisi olan var mı

Son düzenleme:
3050 Ti versiyonu 16.800'dü stoku kalmadı 18.000'e son stokları bitti. Sizce 17'ye 3050'si alınır mı? Yoksa 3050 Ti beklemeli miyim? Hepsiburada satıcısından alanlar ve yorumları mevcuttu Trendyol'dan alan kimse yok Hepsiburada stokları ne zaman gelir sizce?
Ve Trendyol'da soru cevap kısmında saçmalamışlar bayağı bir.
16bin gözüküyor fiyat 17değil

Hocam 3060 ekran kartı çok lazım değil bana o kadar oyun oynamıyorum. Mühendislik+yazılım için gerekli işlemcisi ön plana çıkıyor ve pil ömrü diğer Gaming laptoplara göre daha uzun.

Bir de DDR5 RAM midir bu cihaz bilgisi olan var mı?

Bir de DDR5 RAM midir bu cihaz bilgisi olan var mı?

DDR5 olması lazım.

Arkadaşlar aynı hp laptop ile ben de ilgileniyorum.
Bir de onun muadili acer var
Hp

Bu ikisi arasında kaldım oyun oynamak için aliyorum. Ekran kartlarının watt değerlerini bulamadım.
Birde watt degeri önemli mi ? Watt degeri dusuk olsa da performanslı çalışmaz mı ?

Bunların yerine 3060 ekran kartlı mı almalıyım?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı