BarışÇ

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. Kısaca anlatıp konuya girmek istiyorum. Aslında olayım Xeon işlemcilerle e8400'ü kıyaslamak değil sadece bir kaç küçük soru soracağım.. Lütfen yardımcı olun haftalardır çıldırıyorum :)

Küçük bir stüdyom var ve amatörde olsa işlemciyi yoran programlar kullanıyoruz. Şuan kullandığım sistemin özellikleri fotoğrafta yazıyor. Aslında bu kasa Hp'nin bu tarz işler için ürettiği 775 pin anakartlı garip bir soğutma sistemine ve anakarta sahip bir kasa. Kullandığım bazı programlar dolayısıyla 64 bit kullanmamam gerekiyor bu yüzden 4 GB RAM yeterli.. Ancak kararsız kaldım. Ben bu kasayı Intel Xeon 5440 12 mb cache işlemci takmak için aldım (mod sticker ile)

Şimdi sizce kullandığım bu workstation PC'ye;

*Kingston Hyperx DDR 2 1033 2x 4GB RAM
*Intel Xeon 5440 12 mb cache işlemci

Takıp yoluma devam mı etmeliyim yoksa komik kaçabilir ama AMD a8 5600 gibi bir işlemcili kasamı toplamalıyım ? Lütfen yardımcı olun çok kararsızım. Biliyorsunuz ki yeni nesil olmasada vpro çok ayrı bir şey.
Kullandığım programlar: Fl Studio, Cubase..

Herşey için çok teşekkürler.
asdadsf.jpg

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı