HP X1000 Kablosuz Kulaklık Nasıldır?

• Konuyu başlatan otm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 2B

otm

Kilopat
Dün güzel bir indirimle 499 TL'ye kaptım. Ama ses kalitesi, mikrofon kalitesi hakkında fikrim yok. Kablosuz olması ve fiyatı da buna çok uygun olması sebebiyle aldım.
Acaba kullanan var mı?

Aynı indirimden aynı ürünü bende aldım. İnternette araştırıyorum. Hiçbir yerde incelemesini bulamadım. Çok da tedirgin oldum. Araştırırken senin yazdığını gördüm. İnşallah kullanan deneyimleyen birileri vardır. Pişman olmayız.

Aynı indirimden aynı ürünü bende aldım. İnternette araştırıyorum. Hiçbir yerde incelemesini bulamadım. Çok da tedirgin oldum. Araştırırken senin yazdığını gördüm. İnşallah kullanan deneyimleyen birileri vardır. Pişman olmayız.
Umarım inceleyen olur. Benim için mikrofon kalitesi iyi olsa yeterli. Zaten görünüşü ve kablosuz olması beni tatmin etti. Aynı zamanda ürün çabuk tükendi. Muhtemelen bu sebeplerdendir diye düşünüyorum.

Dün güzel bir indirimle 499 TL'ye kaptım. Ama ses kalitesi, mikrofon kalitesi hakkında fikrim yok. Kablosuz olması ve fiyatı da buna çok uygun olması sebebiyle aldım.
Acaba kullanan var mı?

Hocam ben de bu kulaklığı almayı düşünüyorum da kullandıktan sonra bize de bilgilendirir misiniz?

Hocam ben de bu kulaklığı almayı düşünüyorum da kullandıktan sonra bize de bilgilendirir misiniz?
Tabii ki. Bu hafta içinde gelirse buraya not düşerim.
Kulaklığı şimdi teslim aldım. Ancak ne ses geliyor, ne gidiyor. Muhtemelen şarjı yok. Donanım ve Ses kısmından kontrol ettiğimde sesin geldiği gözüküyor. Sarja bıraktım şimdi. Eğer kulaklıkta sorun yoksa yazacağım. Malzeme kalitesini sevmedim şimdilik görüşüm bu. Ayrıca bu ürün HP'nin sitesinde nedense yok. Çok garip. Ürün seri numarasından aratsam bile çıkmıyor.

Son düzenleme:
Tabii ki. Bu hafta içinde gelirse buraya not düşerim.
Kulaklığı şimdi teslim aldım. Ancak ne ses geliyor, ne gidiyor. Muhtemelen şarjı yok. Donanım ve ses kısmından kontrol ettiğimde sesin geldiği gözüküyor. Sarja bıraktım şimdi. Eğer kulaklıkta sorun yoksa yazacağım. Malzeme kalitesini sevmedim şimdilik görüşüm bu. Ayrıca bu ürün HP'nin sitesinde nedense yok. Çok garip. Ürün seri numarasından aratsam bile çıkmıyor.

Dostum nasıl bir kulaklık deneyimlerini paylaşırsan çok sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı