HP X24C 144Hz monitör nasıldır?

TN panel düşünmüyorum hocam. Zaten rekabetçi hard Core oyuncu değilim akşam işden sonra biraz oynarım. IPS ya da VA düşünüyorum. HP X24C tam istediğim özelliklere sahip aslında ama.

Son düzenleme:
Ürünü aldınız mı acaba ? Ben almayı düşünüyordum fikrinizi merak ettim.
Ben aldım 1300 tl ye internette göründüğü gibi kaba değil güzel dış görünüşü 2 gündür full açıktı neredeyse hiç ısınmıyor renk canlılığı çok iyi değil ışık sızması falan yok ister 60 ister 144 hz alabilirsin freesycn premium özelliği var sağa sola döndürme yok masada oynamıyor yere sağlam basıyor yukarı aşağı eğebilirsin hdmı kablosuyla geliyor birde bana gelendemi sorun var bilemedim güç kablosunu çok iyi bastırmassanız ekranı yukarı büktüğünüzde yerinden oynuyor ben 144 hz e aldım nvdia denetim masasında hz ayarları max 120 gösteriyordu orayı 120 e aldım oyunlardada fps limitini 120 e sabitledim lol csgo valorant fortnite gta 5 oynadım bi yırtılma falan takılmadı gözüme fiyata göre iyi diyebilirim yani

Ben aldım 1300 TL'ye internette göründüğü gibi kaba değil güzel dış görünüşü 2 gündür Full açıktı neredeyse hiç ısınmıyor renk canlılığı çok iyi değil ışık sızması falan yok ister 60 ister 144 Hz alabilirsin freesycn Premium özelliği var sağa sola döndürme yok masada oynamıyor yere sağlam basıyor yukarı aşağı eğebilirsin HDMI kablosuyla geliyor bir de bana gelendemi sorun var bilemedim güç kablosunu çok iyi bastırmassanız ekranı yukarı büktüğünüzde yerinden oynuyor ben 144 Hz'e aldım NVIDIA denetim masasında HZ ayarları Max 120 gösteriyordu orayı 120'e aldım oyunlardada FPS limitini 120'e sabitledim LoL CS:GO Valorant Fortnite GTA 5 oynadım bir yırtılma falan takılmadı gözüme fiyata göre iyi diyebilirim yani

Şu an 1500TL civarında ghosting olayı yaşanıyor mu ve panel kalitesinden memnun musunuz?

Ben aldım 1300 TL'ye internette göründüğü gibi kaba değil güzel dış görünüşü 2 gündür Full açıktı neredeyse hiç ısınmıyor renk canlılığı çok iyi değil ışık sızması falan yok ister 60 ister 144 Hz alabilirsin freesycn Premium özelliği var sağa sola döndürme yok masada oynamıyor yere sağlam basıyor yukarı aşağı eğebilirsin HDMI kablosuyla geliyor bir de bana gelendemi sorun var bilemedim güç kablosunu çok iyi bastırmassanız ekranı yukarı büktüğünüzde yerinden oynuyor ben 144 Hz'e aldım NVIDIA denetim masasında HZ ayarları Max 120 gösteriyordu orayı 120'e aldım oyunlardada FPS limitini 120'e sabitledim LoL CS:GO Valorant Fortnite GTA 5 oynadım bir yırtılma falan takılmadı gözüme fiyata göre iyi diyebilirim yani

G-Sync özelliğini kullanabildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı