HP X24C 144Hz monitör nasıldır?

[TECHNO]

Picopat

RotasızBey

Hectopat
Yer
BesDokuz
Bence alınır.
Linkte ki ürünün ne panel olduğunu göremedim 165 Hz ve 1 ms olması yetti. Sizin verdiğiniz linkte ki monitör 144 Hz 4 ms VA paneldi benim önerdiğim daha iyi.

KS
[TECHNO]

[TECHNO]

Picopat

RotasızBey

Hectopat
Yer
BesDokuz
Attığınız monitör TN panel.

Hangi panel olduğunu görmemiştim kusura bakmayın. Profesyonel derece de FPS tarzı oyunlar oynuyorsanız TN panel sizin için iyi olacaktır.

Limbo

Hectopat

Limbo

Hectopat
TN panel düşünmüyorum hocam. Zaten rekabetçi hard Core oyuncu değilim akşam işden sonra biraz oynarım. IPS ya da VA düşünüyorum. HP X24C tam istediğim özelliklere sahip aslında ama.

Son düzenleme:

Rapun34

Femtopat
Ürünü aldınız mı acaba ? Ben almayı düşünüyordum fikrinizi merak ettim.
Ben aldım 1300 tl ye internette göründüğü gibi kaba değil güzel dış görünüşü 2 gündür full açıktı neredeyse hiç ısınmıyor renk canlılığı çok iyi değil ışık sızması falan yok ister 60 ister 144 hz alabilirsin freesycn premium özelliği var sağa sola döndürme yok masada oynamıyor yere sağlam basıyor yukarı aşağı eğebilirsin hdmı kablosuyla geliyor birde bana gelendemi sorun var bilemedim güç kablosunu çok iyi bastırmassanız ekranı yukarı büktüğünüzde yerinden oynuyor ben 144 hz e aldım nvdia denetim masasında hz ayarları max 120 gösteriyordu orayı 120 e aldım oyunlardada fps limitini 120 e sabitledim lol csgo valorant fortnite gta 5 oynadım bi yırtılma falan takılmadı gözüme fiyata göre iyi diyebilirim yani

Yeni konular

Yukarı