HP Yetkili Servis RAM değişimi ve bakımı yapar mı?

MaxDecimus

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selam. Elimde HP Pavilion model bir laptop var. Sistem;

• 4+4 GB RAM
  • RTX 3050 4 GB
  • Ryzen 5 5600H
  • 512 GB SSD
  • Windows 10 Home

Laptopu sadece oyun oynamak için kullanıyorum. Ama RAM yetersiz olduğu için çoğu oyunda drop yiyorum. Bir de çok ısınıyor.
ETS 2'de 91 derecelerde iken RDR 2 gibi oyunlarda 95 97 dereceleri görüyor. Ayrıca fanı da ilk aldığım zamana göre daha yavaşlamış gibi geliyor bana. Laptopu yetkili servise gönderirsem termal macun değişimi ve bakımını ücretsiz bir şekilde yaparlar mı? Bir de laptoptaki RAM 4+4 GB. Ben RAM takviyesi yapmak istersem iki tane 8 GB RAM taktıracağım. Yetkili servis içindeki 4 GB'lik RAM'leri alıp herhangi bir indirim yapar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese selam. Elimde HP Pavilion model bir laptop var. Sistem;

• 4+4 GB RAM
  • RTX 3050 4 GB
  • Ryzen 5 5600H
  • 512 GB SSD
  • Windows 10 Home

Laptopu sadece oyun oynamak için kullanıyorum. Ama RAM yetersiz olduğu için çoğu oyunda drop yiyorum. Bir de çok ısınıyor.
ETS 2'de 91 derecelerde iken RDR 2 gibi oyunlarda 95 97 dereceleri görüyor. Ayrıca fanı da ilk aldığım zamana göre daha yavaşlamış gibi geliyor bana. Laptopu yetkili servise gönderirsem termal macun değişimi ve bakımını ücretsiz bir şekilde yaparlar mı? Bir de laptoptaki RAM 4+4 GB. Ben RAM takviyesi yapmak istersem iki tane 8 GB RAM taktıracağım. Yetkili servis içindeki 4 GB'lik RAM'leri alıp herhangi bir indirim yapar mı?
Bunu arayıp onlara sorsanız burda konu açacağınıza bence daha iyi bilgi alabilirsiniz. Eğer sistem yeni ise bakımını yaparlar ama ram değişimine bişi diyemiyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı