Hrk Game herhangi bir ürün alamıyorum

pizzamakolali

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi geceler hrk Game'den bir şeyler alacaktım fakat buy now butonuna tıkladığımda hiçbir şey olmuyor. Sizde de aynı mı yoksa sadece bende mi böyle? Canlı desteklede görüştüm fakat onda çalışıyor, bir üst departmanına konuyu bildirecekmiş fakat ben ne kadar telefondan ya da bilgisayardan denesem olmadı ve ayrıca telefonu yeniden başlattım kendi internetimle bile denedim fakat olumsuz.

Canlı destek alıyor fakat biz alamıyoruz :D
Şuan da VDS üzerinden girmeyi denedim alınabiliyor. Sanırım site ülke seçiyor ama emin olamadım.

VDS üzerinden Almanya olarak alabiliyorum fakat kendi cihazımda Almanya olarak alamıyorum.

1686423312513.png

Şu an da VDS üzerinden girmeyi denedim alınabiliyor. Sanırım site ülke seçiyor ama emin olamadım.

VDS üzerinden Almanya olarak alabiliyorum fakat kendi cihazımda Almanya olarak alamıyorum.

Eki Görüntüle 1815631

Az önce farklı sitelere falan baktım da Türkiye'de g pay yok başka bir ülke seçsek sonra kartımı seçip alsam acaba bir sıkıntı olur mu? VDS olsa alacağımda uçtu fiyatlar çünkü ben e pin kodu alacağım.

Şu an da VDS üzerinden girmeyi denedim alınabiliyor. Sanırım site ülke seçiyor ama emin olamadım.

Eki Görüntüle 1815631

Fakat ülke seçemez ki? Ben daha önce 1 kere daha alım yapmıştım, şu an niye açmıyor hala bilmiyorum.

Az önce farklı sitelere falan baktım da Türkiye'de g pay yok başka bir ülke seçsek sonra kartımı seçip alsam acaba bir sıkıntı olur mu? VDS olsa alacağımda uçtu fiyatlar çünkü ben e pin kodu alacağım.

Fakat ülke seçemez ki? Ben daha önce 1 kere daha alım yapmıştım, şu an niye açmıyor hala bilmiyorum.
Hiçbir fikrim yok, VDS açıyor ana makinem açmıyor saçma ve komik :D

İşte sana çözüm;

1-) Brave kur.

2-) Brave'e Urban VPN kur.

3-) Siteye Urban VPN üzerinden Almanya bağlanarak giriş yap.

4-) URL satırındaki Brave logosuna tıkla.

5-) Ayarları şu şekilde yap;

1686424926161.png

6-) URL'nin solunda bulunan kilitten Cookie/Çerez'lerini temizle.

7-) Siteye F5 at.

:cool: Oyununu satın al.

Tam olarak çözüm bu.

İşte sana çözüm;

1-) Brave kur.

2-) Brave'e Urban VPN kur.

3-) Siteye Urban VPN üzerinden Almanya bağlanarak giriş yap.

4-) URL satırındaki Brave logosuna tıkla.

5-) Ayarları şu şekilde yap;

Eki Görüntüle 1815664

6-) URL'nin solunda bulunan kilitten Cookie/Çerez'lerini temizle.

7-) Siteye F5 at.

:cool: Oyununu satın al.

Tam olarak çözüm bu.

Kanka çok sağ ol ama bir daha dener misin? Ben şu an alabiliyorum. Galiba 1'den fazla talep gelince isteyince açıyorlarmış xd Gece yarısından sonra sıfırlancak dediler ben şu an alıyorum isterseniz sizde bir deneyin. Bir de oldu mu olmadı mı söyler misiniz? :D

Kanka çok sağ ol ama bir daha dener misin? Ben şu an alabiliyorum. Galiba 1'den fazla talep gelince isteyince açıyorlarmış xd Gece yarısından sonra sıfırlancak dediler ben şu an alıyorum isterseniz sizde bir deneyin. Bir de oldu mu olmadı mı söyler misiniz? :D
Şu anda normal şekilde evet bende alabiliyorum, tüh o kadar deneme boşa gitti desene.

Geri
Yukarı