HS60 Pro mu almalıyım Void Elite mi?

Bütçe
650

Crablee

Hectopat
Arkadaşlar merhaba 650 TL civarı bir bütçe ile kulaklık almak istiyorum uzun araştırmalar sonucu HS60 Pro ve Void Elite modelinin çok sık söylendiğini.

Fark ettim lakin ilginç şekilde HS60 Pro'nun kulaklıktan gelen ses mikrofona ulaşıyormuş ve kulaklık komforsuz diye yorumlarını okudum.

Void Elite'in de dip ses ve cızırtı sorunları gözüme çarptı ne yapsam karar veremedim bir çıkar yol gösterin tek ve net yazın mümkünse hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba 650 TL civarı bir bütçe ile kulaklık almak istiyorum uzun araştırmalar sonucu HS60 Pro ve Void Elite modelinin çok sık söylendiğini.

Fark ettim lakin ilginç şekilde HS60 Pro'nun kulaklıktan gelen ses mikrofona ulaşıyormuş ve kulaklık komforsuz diye yorumlarını okudum.

Void Elite'in de dip ses ve cızırtı sorunları gözüme çarptı ne yapsam karar veremedim bir çıkar yol gösterin tek ve net yazın mümkünse hangisini tercih etmeliyim?
Benim bir seçimim yok ama Void Elite'i sıfır ses olarak kullanmak ne kadar mantıklı o ayrı bir konu.
Kulaklığı kafana takıp sıfır ses biraz saçma geliyor.

Void Elit iyi olacaktır HS60'dan daha kaliteli yalnız dikkatli kullanın çünkü pahalı kulaklık markalarında aşırı bir planlı eskitme var.Eğer içine kurt düştüyse Logitech G432'yede bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı