HT Alfa 140A monitör bağlama

FX 9590

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Muğla
Arkadaşlar, benim laptop 2 ay önce feci şekilde ortadan ikiye ayrıldı. Ben de ekranı yaptırmak yerine TV'yi monitör yapmak istedim, HDMI kablosu falanı falanı var ama TV'ye görüntü gelmiyor.
Ne yapacağım?
Koca forumda kimse yok mu?

Son düzenleme:
Ortadan ikiye ayrıldığında cihazın anakartı hasar almış olabilir. Garantisi yoksa bir bilgisayarcıya baktırmanızı öneririm. Bir iki sene önce Alfa 100A cihazım vardı, 400 TL'ye satmıştım. Fazlasıyla anakart sorunları yaşanıyor bu cihazlarda. Parçalar da anakarta lehimli olduğundan ciddi bir fiyat tutuyor.

Ortadan ikiye ayrıldığında cihazın anakartı hasar almış olabilir. Garantisi yoksa bir bilgisayarcıya baktırmanızı öneririm. Bir iki sene önce Alfa 100A cihazım vardı, 400 TL'ye satmıştım. Fazlasıyla anakart sorunları yaşanıyor bu cihazlarda. Parçalar da anakarta lehimli olduğundan ciddi bir fiyat tutuyor.
Hocam sorunu buldum,HDMİ slotu kırıldı,USB to HDMİ alacağım.
Acaba 40-50₺'ye bulunabilir mi?

Hocam sorunu buldum,HDMİ slotu kırıldı,USB to HDMİ alacağım.
Acaba 40-50₺'ye bulunabilir mi?
40-50 TL'ye Türkiye'de mümkün değil ancak Aliexpress Alibaba gibi sitelerde bulabilirsiniz. Türkiye'de bulabildiğim en uygun model bu:

Kargo dahil 90 TL civarına geliyor.

40-50 TL'ye Türkiye'de mümkün değil ancak Aliexpress Alibaba gibi sitelerde bulabilirsiniz. Türkiye'de bulabildiğim en uygun model bu:

Kargo dahil 90 TL civarına geliyor.
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı