HTC 8S Başına Gelenler Ve Sorunları

Makaleler
18
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır kullandığım HTC 8S'in problemlerini, ve başına gelenleri anlatacağım.

- Telefonu aldığım ilk gün, ekran üstü, parkenin üstüne düştü.
- Telefon yerlerde geziyor, kaç kere düştüğünü ben bile hatırlamıyorum, buna rağmen bir çizik bile yok.
- Telefonun tuş kilidini açma tuşu çok zor basıyor. Eskiden böyle değildi.
- Ekranın kayganlığı azaldı, ilk günlerdeki gibi değil.
- HTC Güncelleme vermiyor artık.
- Windows Phone 8 İşletim sistemi beni deli etti. Yok Whatsapp'dan atıyor, yok Facebook'dan atıyor. Bazen donup kalıyor, tabiri caizse kafayı yiyor.
-Bildirimler desen, kendi kafasında oynuyor, eski mesajların bildirimi geliyor... :D
- Zaten telefonda 4 GB hafıza var, bildiğim kadarıyla 3 GB'ını işletim sistemi alıyor, 1 GB'lık alan kalıyor, bu alana oyun mu kurayım, uygulama mı? Bir Asphalt 8 bile indiremedim.
- Hafıza kartına uygulama kurulmuyor zaten.

Benim önerim HTC 8S'e bulaşmamanız yönünde. Yoksa sizde benim gibi Android kurmaya çalışırsınız, garanti dışı kalır, beceremezsen servise gider, para isterler vs. vs.
Windows Phone kullanacaksanız Nokia Lumia alacaksınız, o kadar. Ablam çok memnun. Ben hiç memnun değilim, telefonumun görünüşü çok güzel, dediğim gibi, telefonun hafızası ve işletim sistemi tırt.

Windows Phone'u Kötülemek gibi olmasın, stabilite olarak çok iyi, hızlı. Ama dediğim gibi benim gibi Android delisi değilseniz, Nokia'nın Windows Phone'ları candır, onlara bakın. Diyeceklerim bu kadar, iyi forumlar... :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı