HTC Desire HD CM10.1 (4.2.2) Yükleme

crygamer

Hectopat
İyi günler arkadaşlar. Bildiğiniz gibi HTC, Desire HD'ye güncelleme yapmadı. Ben de elimdeki bu telefon için root aradım ve buldum. Ben daha denemedim ama bugün deneyeceğim. Belki bazı arkadaşlara da yardımı olur diye linkleri paylaşıyorum.

Buyrun;
1- İlk olarak buradan buradan bootloader'ı açıyoruz. How to Unlock Bootloader of HTC Devices - Complete Tutorial / Guide
2- İkinci olarak buradan telefonumuza ClockworkMod Recovery'i kuruyoruz. EditAndroid.Com: How to Install ClockworkMod Recovery Touch on the HTC Desire HD
3- Son olarakta buradan 10 adımda telefonumuzu Android 4.2.2 versiyonuna yükseltiyoruz. Update HTC Desire HD to Android 4.2.2 CM10.1 Unofficial Jelly Bean Custom ROM [How To] - Tutorial / Guide

Not: Yükleme sırasında telefonun şarjı %80-85 civarında olmalı. Yoksa yükleme yaparken telefon kapanırsa veriler silinebilir, telefonunuz çöpe gidebilir.

Not 2: Google Apps(Gapps) indirirken CM10.1- 4.2.2 seçeneğini indirin. Diğer şekilde yükleme hata verir.
Yorumlarınızı bekliyorum. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Tekrardan iyi günler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı