HTC One E8 HTC One M7 HTC Desire Eye HTC Desire 626

Oguzhan Oguz

Hectopat
Daha fazla  
1500tl bütçem var LG ve HTC arasında gidip geliyorum. ASUS'da olabilir ama o telefon konusunda biraz acemi gibi. Her neyse işte HTC'den:
●HTC One E8
●HTC One M7
●HTC Desire Eye
●HTC Desire 626
Beğendim.
Sıkıntı ise HTC Desire 626 hariç hepsinin ekran çözünürlüğü 1080p. İçlerinden de tasarım olarak HTC Desire 626 daha çok hoşuma gitti. Sizce ne yapmalıyım? Bunların hangisi daha iyi olur? Desire 626 fiyat açısından iyi geliyor ama diğerlerinin de işlemcisi güçlü.Yani işlemci kullanacak günlük bir program ne olabilir ki? Kafam karışık şuanda cidden. Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

İşlemci kendini benchmark ve büyük oyunlarda gösterir. Eğer telefonu sosyal medya vb. için kullanacaksanız Desire 626 tavsiye ederim.

Aşağı-yukarı aynı durumda kalıp Desire 626 aldım, memnunum, senin bütçen biraz daha fazla, G3'e de bak. Yok HTC dersen sonuna kadar tavsiye ederim. Telefonu merak ediyorsan, mutlaka imzamdaki incelemeye göz at. İncelemenin 5 sayfasında da soru-cevap var.
Cihaz hakkında merak ettiğin herşeyi, çekinmeden sorabilirsin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı