HTC ONE - HTC ONE M7

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar HTC ONE tasarımını beğenmiş bulunuyorum. Özellikleri de gayet tatmin edici düzeyde.

Şuan elimdeki para ile HTC ONE veya ONE M7 alabiliyorum.
Merak ettiğim şey şu : M7 ibareli telefon ayrı bir model mi ?

İlk başta HTC ONE üretildi, daha sonra M7 ve daha sonra M8 veya MAX isimli modeller mi piyasaya sürüldü ?
M7, HTC ONE'den daha güncel bir telefon mu ? Eğer öyleyse HTC ONE yerine M7 modelini alacağım.

Bu M7 modelinin artıları eksileri nelerdir ?

M7 zaten one'nin kod adı gibi bir şey. İkisi de aynı telefon Htc one(m7) geçen sene ya da ondan önceki sene çıktı tam hatırlayamıyorum. Sonra htx max çıktı. Onunda farkı sadece ekranının büyük olması ve arkasında parmak izi sensörü. Su an çıkan modelde htc one(m8) daha türkiyeye gelmedi diye biliyorum.

Eğer paranı yetiştirebileceksen biraz bekle m8i zaten 1 aya gelir. O zaman kadar da paranı toparla m8 al derim kesinlikle :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş bende htc one m7 var kasasında hiçbir çizik yada darbe izi yok tertemiz teknolojik olarakta bi sıkıntısı yok sorunsuz çalışıyor.17.08.2015'e kadar garantisi var eğer almak istersen burdan mesaj at yada cep telefonumdan mesaj at cep no:0537 868 5438

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı