HTC One M7 e: can't mount cache recovery command

Toprak Police

Kilopat
Yer
Dortmund
Daha fazla  
Meslek
Videographer
Merhaba, cihazı stok ROM'u ile kullanmaktaydım fakat sürekli kendini yeniden başlatıp ısınıyordu. Yazılımında sorun vardı sanırsam. Velhasıl ben bootloader kilidini açıp custom rom atacaktım fakat işler istediğim gibi gitmedi ve başarılı olamadım. Bootloader kilidini açmama rağmen custom rom atamadım daha sonra stok rom atmak için bootloader kilidini kapattım akabinde yazılımını atacaktım ki hata verdi uyumlu yazılımı bulamadığımdan telefon elimde kaldı. Şu anda CWM recovery yüklü bootloader kilitli. Cihazı tekrar unlocked yapamıyorum. Recovery flashlarken veya başka bir dosya yazarken hata alıyorum.
  • e: can't mount cache recovery command hatasını bootloader kilidini kaldırdıktan sonra recoverye girince alıyorum.
Evet arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum... @Recep Baltaş

WhatsApp Image 2017-03-27 at 18.59.59.jpeg

Moderatör kardeşlerim konu başlığını lütfen "HTC One M7 Unlocked Yapamama" olarak değiştirebilir misin sorunum bu yazdığınız değil.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı