HTC One M8 vs Sony Xperia Z3 vs LG G3?

One M7 güncelleme desteği kesilecekmiş. One M8 de aynı kaderi paylaşıp 1-2 yıla güncelleme desteği kesilebilir. Xperia z2 kullanıyorum, memnunum. (G3 ile arasında kalıp Z2'yi tercih etmiştim) Ben olsam Z3 alırım.

Sony'nin sürekli olarak telefon çıkartması ve eski telefonların ucuzlamaması eksi olarak kabul edilebilir. HTC'nin telefonları oldukça şık ve kalitelidir. Ancak bana sorarsanız Sony'nin tüm telefonlarını seviyorum ve kaliteli olduğunu düşünüyorum. Bu sebepten ötürü Sony Xperia Z3 almanızı öneririm. Eğer zaman ve maddi sıkıntınız yoksa Z4'ünde oldukça iyi bir telefon olcağını düşünüyorum.

O telefonlardan ilk G3 ü ele çünkü üstünde yumurta pişirilecek kadar ısınıyor. M7 ye güncelleme gelmicek M8 de 1-2 sonra güncelleme desteği almaz. Sony xperia z3 iyi ama devir 64 bit devri. Bence 64 bit destekli bir telefon bak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı