HTC Sensation XL Root Nasıl Atılır Ve ROM Nasıl Yüklenir?

M.CaN

Kilopat
Makaleler
16
Yer
Kırşehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar ablamın HTC Sensation XL telefonu var ancak hiç akıcı olmadığını görmekteyim. Telefon orijinal ROM'unda son sürümünde ve Root edilmemiş halde. Root atmak ve ROM yüklemek istiyorum ancak nasıl Root atacağımı ve hangi KitKat ya da Jelly Bean (hangisi daha akıcıysa) ROM'unu nasıl kuracağımı bilmiyorum. Nasıl Root atacağımı ve hangi ROM'u önerdiğinizi ve nasıl kuracağımı söyleyip rehber hazırlasanız çok memnun olurum.

Teşekkür ederim İngilizcem tabii ki yeterince iyi ve kendi telefonumada birçok ROM yükledim yani yabancı değilim bu konulara ancak telefon markası farklı olunca elim pek gitmedi. Sizlerden en iyi tavsiyeleri almak istedim. Root rehberi buldum en azından sadece ROM önerileri almam da yeterli :)

ROM önerisi konusunda şu şekilde yap. En çok yorum yapılan ve en çok görüntülenmesi olan ROM'lardan başlayarak incelemeye başla. Zaten iyi ROM'lar kendini belli eder.

ROM önerisi konusunda şu şekilde yap. En çok yorum yapılan ve en çok görüntülenmesi olan ROM'lardan başlayarak incelemeye başla. Zaten iyi ROM'lar kendini belli eder.

Peki teşekkür ederim. Biraz inceleyeyim hatta birkaç güne rehberi bizzat yapmaktan zevk alırım :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı