HTC Telefon Şarj Almıyor

Yusuf1996

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar merhaba, telefonumda hic bir sıkıntı yoktu.

Fakat aksam yatmadan once şarja koydum ve uyandigimda sarj olmamisti. Herhalde algilamiyor dedim ve yine koydum şarja fakat sonuc yok. Annem kendi telefonunu şarja koydu ve doluyor.

Telefonum HTC acaba priz mi sıkıntılı?

Başka bir şarj aleti ile dene. Yine de şarj almıyorsa şarj girişinde sorun var demektir. Özellikle de yasatığının altına koyuyorsan ezilmiş ve kopmuş olabilir şarj noktası.
Kendi telefon sarjım var ama kablo cok kısa diye sakladım. Bulursam denerim fakat sarj aleti baska telefonlara sarj veriyor.

Telefonumu yastıgımın altına koymama ailem izin vermiyor. Kitaplıga koyuyorum bozuk olabilir mi ? Telefon daha 5 aylık ve tertemiz. Ne yapmalıyım, telefoncu yapabilir mi?

Telefoncuya vermeyin sakın. Garantinin ücretsiz değiştirmesi gerek.
Telefonu Vodofonedan aldım. Garanti kapsamında mı?

Arkadaslar telefon tertemiz. Cizik yok, neden olmus olabilir? 2 ay önce çok sert düşürdüm. Saten topu topuna 3-4 kez düşürdüm. Ondan sorun olmus olabilir mi?

Sarj alıyor diye gözüküyor fakat sarj aldigi yok.

Birde hani telefon kapali olur ya sarja takarsin ekran acilir, olmuyor artik olmuyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı