HTML ders videoları

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Kendi YouTube kanalımda her gün olmasa da web ile ilgili bildiğim konular hakkında videolar çekip, burada paylaşmayı düşünüyorum. Ama çekmiş olduğum videolar tamamen bir HTML dersleri şeklinde olmayacak. Yani şöyle anlatabilirim ki, videoları sessiz çekiyorum ve size tamamen iyi bir şekilde anlatarak sunacağım. Mümkün olduğunca burada paylaşmayı düşünüyorum. Fikirleriniz nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
videoları sessiz çekiyorum ve size tamamen iyi bir şekilde anlatarak sunacağım.

Sessiz bir anlatım ne kadar yararlı olabilir ki? Amacınız birilerine bir şeyler göstermek anladım fakat bu şekilde çok fazla etkileşim alamazsınız. Şahsen ben sessiz bir anlatım videosu izlemem. Sessiz videolar çekmek yerine makale oluşturup sırayla anlatımlar gösterseniz daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Böyle bir çalışma aslında olur ama video çektikten sonra her tarafa açıklama ekleme lazım hane ne yapıyorsun, neden yapıyorsun vb yoksa video çok monoton olur

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı