HTML dosyası ücretsiz internet sitesi yapılabilir mi?

JavaScript öğrenebilirsin sadece HTML ile ilkel durur site.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HTML, CSS ve JavaScript hepsini kullanarak bir sayfa oluşturursanız daha girilesi, kullanılası bir site hâline getirirsiniz. İçerik olarak da insanların ilgisini çekebilecek veya önemli bilgi tarzında şeyler eklerseniz ziyaret sayınız artacaktır.

Bir domain alıp onu hostinge bağlamalısın. Ondan sonra dosyalarını sunucuya FTP ile ya da online dosya yükleme sistemiyle yüklemelisin. Domainine giren herkes artık senin yaptığın siteyi görebilir.

Sadece HTML kullandıysan ve back-end ile işin yoksa ücretsiz olarak en çok işine yaracak hizmet GitHub Pages olacaktır.

Ücretsiz olarak Vercel, Github pages, Netlify, Firebase, Amazon, Azure vs kullanılabilir.
Ben şahsen Firebase kullanıyorum. Firebase komutları ile basit şekilde host ediyorum. Ama Netlify, Vercel gibi teknolojileri github projene bağlayarak auto host yapmasını sağlayabilirsin. Ben auto işleri pek sevmiyorum. Manuel olsun benim olsun :D

Ücretsiz olarak Vercel, Github pages, Netlify, Firebase, Amazon, Azure vs kullanılabilir.
Ben şahsen Firebase kullanıyorum. Firebase komutları ile basit şekilde host ediyorum. Ama Netlify, Vercel gibi teknolojileri github projene bağlayarak auto host yapmasını sağlayabilirsin. Ben auto işleri pek sevmiyorum. Manuel olsun benim olsun :D
Netlify güzel duruyor. Geçen ufak bir projeyi test ettim. Güzel çalışıyor, manuel olarak da ayarlayabiliyorsun illa auto yapmana gerek yok. :D

Netlify güzel duruyor. Geçen ufak bir projeyi test ettim. Güzel çalışıyor, manuel olarak da ayarlayabiliyorsun illa auto yapmana gerek yok. :D
Evet Firebase ile tanışmadan önce Netlify kullanıyordum benzer opsiyonel seçenekler barındırıyor. React ile güzel oluyordu.
Firebase denemediysen öneririm gayet hızlı ve kullanımı aşırı basit.

Geri
Yukarı