HTML ile Twitter benzeri site yapma

Web_Monster

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Eğer yardımcı olabilecek ve temel bir kod paylaşabilecek olursa lütfen buraya yazabilir mi? Sadece Web üzerinden istenilen isim ile (Kaydolmadan) Yazı paylaşmak ve bu yazıların altına cevap koymak istiyorum.

Eğer yaptığın çalışmanın kopyasını her türlü alabilirsin. Başka bir yere yedekleyerek bile bu işlem olur. Fakat Twitter'in kopyasından bahsediyor isen düşünme bile :) İmkansız.

Yok ben sadece insanların mini bloglar oluşturabileceği bir sosyal medya yapmak istiyorum.

Açık Kaynaklı forumlar sosyal platform dosyaları mevcut yanlız tamamen de kod yazacak kadar olmasada en azından hazır site şablonu kuracak kadar bilmen gerek örneğin ben bi kere bire bir Facebook tasarımlı açık kaynak bir platform kurmuştum . Araştırırsanız Google'da çok şey var .

Xenforo yani bu forumun arayüzü gibi birşey yapmak istiyorsanız asp.net önerimdir ve yanında veritabanı olarak sql kullanılabilir performans açısından kodlama çok önemli kullanıcı giriş çıkışlarını ve kullanıcı bilgilerini veritabanında tutmanız lazım depolama alanı oluşturup veritabanına yolu göstermek gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı