Html sayfada mp3 çalma

omércigerci29

Hectopat
Makaleler
1
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba arkadaşlar ben kişisel web sitesi tasarlıyorum, sitemde arkaplanda çalan bir mp3 müziği olsun istedim intternetten buldum kodları çalıştırdım çalıştı fakat şöyle bir durum var ben eğer menu'yü kullanarak sayfalar arasında gezdiğim zaman müzik duruyor ben hem sayfalar arasında gezip hem de aynı anda durduraksız müzik dinleme olayını nasıl yapabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela /muzik.html diye dosya oluştur youtubedenmi çekiyosun artık çaldır müziği iframe etiketi ilede sayfalara ekle.

Merhaba arkadaşlar ben kişisel web sitesi tasarlıyorum, sitemde arkaplanda çalan bir mp3 müziği olsun istedim intternetten buldum kodları çalıştırdım çalıştı fakat şöyle bir durum var ben eğer menu'yü kullanarak sayfalar arasında gezdiğim zaman müzik duruyor ben hem sayfalar arasında gezip hem de aynı anda durduraksız müzik dinleme olayını nasıl yapabilirim ?
Dostum bu kodu dener misin?

<!-- SCM Music Player SCM Music Player - seamless music for your website -->
<script type="text/javascript" src="http://scmplayer.net/script.js"
data-config="{'skin':'skins/tunes/skin.css','volume':50,'autoplay':true,'shuffle':false,'repeat':1,'placement':'bottom','showplaylist':false,'playlist':[{'title':'Kenny G','url':'
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
" ></script>
<!-- SCM Music Player script end -->

Örnek müzik ile denedim. Youtube penceresini görmezden gel.

Extra bir sayfa oluştur ve oynatıcını ona kur sürekli radio yayını gibi yapacaksan en üst veya en alta eklersin. Sitenin sayfa değiştikçe o sayfa sürekli aktif kalır yani şu an buraya yazı yazarken diğer sekmede çalan şarkı gibi düşün.

Merhaba. İfrname ile yapabilirsin hocam. Yada body tagları arasına " <embed src=”müzikdosyası.mp3″ hidden=”true” autostart=”true” loop=”true”>" bu kodları yapıştır ve müziğin yolunu "müzikdosyası.mp3" deki yerle değiştir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı