HTML sitemin altında boşluk kalıyor

SinanTheRipper

Picopat
Yer
Youtube SinanTheRipper
HTML / CSS / JS kullanarak site yapıyorum. DIV ile bir şablon oluşturdum ve şablonun sonu gelince sayfanın da sonu gelsin istiyorum. Ama aşağıda hiçbir div veya başka bir şey bulunmamasına rağmen şablonun sonunda boşluk kalıyor. Bu boşluğu nasıl kaldırırım?

Mr-Fakoo

Centipat
Kullandığınız CSS kodlarında hata olabilir, eğer ki yoksa o <div>'in Style'ını boşluksuz hale getirebilrisiniz.

Mr-Fakoo

Centipat
Ondan önce başka bir şey sormak istiyorum sizin bahsettiğiniz boşluk nasıl bir şey.

dgknbzglu

Decipat
Yer
İstanbul/Maltepe
Kodlarınızı paylaşın lütfen.

Berkay Davas

Hectopat
Yer
İstanbul
HTML / CSS / JS kullanarak site yapıyorum. DIV ile bir şablon oluşturdum ve şablonun sonu gelince sayfanın da sonu gelsin istiyorum. Ama aşağıda hiçbir div veya başka bir şey bulunmamasına rağmen şablonun sonunda boşluk kalıyor. Bu boşluğu nasıl kaldırırım?
Muhtemelen "overflow:hidden" veya "position:relative" olmayan bir "div" için "position:absolute" kullanmış olabilirsin.

Daha net cevap verebilmem için kodlarını paylaşman gerek.

Kurosaki-san

Picopat
Aynısını bende yaşamıştım hahaha aklımda canlandı o günler :).Ben Margin'e mi bir şeye 0 vermiştim ama neydi hatırlamıyorum.

flayzeraynx

Attopat
Yer
Istanbul
html, body {margin: 0; padding: 0; }
#tamEkran { height: 100%; width: 100%; position: absolute; top:0; bottom:0; background-color: yellow;}

<div id="tamEkran">
<span>Hello World</span>
</div>

Yukarı