Huawei Ascend Y200'ün İşlemcisi

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Huawei Ascend Y200'de 1GHz Qualcomm MSM7625A işlemci yer almaktadır. İşlemci ARMv7-A mimarisine sahip olduğu için Flash uygulamaları desteklemektedir. Galaxy Ace yerine bu telefonu almanız çok daha mantıklı bir seçim olacaktır. Galaxy Ace, doğru düzgün Flash desteği olmayan, sürekli yetersiz bellek hataları veren düşük seviye bir telefondur.

Peki diğer özellikleri nasıl ? Gerçi KVK güvencesiyle geliyor ama yine de Huawei markasıyla ilgili biraz tedirginim. Nasıldır iyi midir ? Alsam elimde kalır mı ?

Telefon için çok para vermek akıllıca gelmiyor bana. Çünkü ne kadar iyi olursa olsun 3-4 sene sonra eskiyor. Özellikleri güzel olsa bile telefonda sorunlar çıkmaya başlıyor. 400 Küsür TL bir fiyatı vardı bu modelin galiba. O yüzden bana mantıklı geldi.

Evet özellikleri de güzel. Peki bilgisayar desteği nasıl ? Yani bilgisayara bağlamak için programı vs. var mı ? Samsung'da PC Studio vardı eskiden. Sonra yenilerini çıkarttı ama benim telefonla uyumlu değil hiçbiri. :) Telefonu sadece kablo ile bağlayıp (Depolama birimi gibi) dosyalara ulaşıyorum.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı