Çözüldü Huawei Band 6 ile denize girilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Yaratmaz. Girebilirsin. Mi Band 3 ile girmiştim ben hep.

1654427765997.png
Yakında bu modeli almayı düşünüyorum 5 ATM'ye kadar suya karşı direnci varmış duştayken bir problem olacağını zannetmiyorum ama deniz tuzlu olduğu için de ufak bir endişem var. Sizce problem yaratır mı?
Daha önce Mi Band 3 ve 4 kullandım şimdi Honor Magic Watch 2 kullanıyorum hepsiyle de denize girdim. Bir sorun yaşayacağınızı sanmam, bu tarz şeyler için üretilen cihazlar zaten. Hatta içlerinde yüzme için egzersizler bile bulunuyor.

Ayrıca konuya neden beğenmedim emojisi atıyorsunuz ki? Adam merak edip sormuş fikrinizi almak istemiş.

Yaratmaz. Girebilirsin. Mi Band 3 ile girmiştim ben hep.

Daha önce Mi Band 3 ve 4 kullandım şimdi Honor magic Watch 2 kullanıyorum hepsiyle de denize girdim. Bir sorun yaşayacağınızı sanmam, bu tarz şeyler için üretilen cihazlar zaten. Hatta içlerinde yüzme için egzersizler bile bulunuyor.

Ayrıca konuya neden beğenmedim emojisi atıyorsunuz ki? Adam merak edip sormuş fikrinizi almak istemiş.

Eyvallah yorumlarınız için, ben de anlamadım konuyu neden beğenmediğini, sadece soru amaçlı açmıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı