Huawei band 6 vs. Mi Band 6

Ölçtüğü değerler doğru mu? onda da adım sayar sıkıntısı varmış sanırım, kaloriyi vs. doğru ölçüyor mu?
Adım sayar sanırım biraz fazla olarak gösteriyor ama tam kesin olarak emin değilim. Bence aşağı yukarı doğru gösteriyor. Kalp ritmi vs. gibi şeyleri de tam doğru göstermiyordur zaten ama onlar da yakındır. Kalori konusunda bilgim yok.

Bende kankamın aksine Huawei 6'yı sıkıntısız buldum. Anneme aldım, samsung telefonu var, hiç sorun yaşadığını söylemedi bana. Ve görüntüsü felan şık, baya baya hoşuma gitmişti. Ben öneriyorum ama illa sıkıntı yaşayanlar olmuş olabilir. Çünkü bilirsiniz bir sıkıntı olsa annelerimiz direk "Şöyle bir şey oldu" diye gelirler yanımıza :D Ha bir de birisi daha çok akıllı saate yakın görüntü olarak, mi band 6 ise bileklik. Ben bileklikleri hiç beğenmiyorum maalesef o yüzden gene huawei band 6 tarafındayım.
Sanırım telefona bağlanınca GPS sürekli açık kalmak zorundaymış, kapatınca Bluetooth bağlantısı falan kesiliyormuş doğru mu? Yoksa GPS kapalıyken kullanılıyor mu?

Geri
Yukarı