Huawei D 15 nasıl bir laptopdur?

mr.zeemekit

Hectopat
Daha fazla  
HUAWEI Matebook D15 | Dizüstü Değil Dizüssü | HUAWEI TR

Arkadaşıma laptop alacağız genel olarak MS Office programları ve multimedya amaçlı kullanıcak ve oyun olarak sadece Sims 4 oynuyor. Sims açısından bir problem çıkartır mı? Bu fiyata ekran, ağırlık vs. onun için uygun tek düşüncem oyun açısından sorun çıkartması. Cihazda Ryzen 5 3500U var dahili ekran kartı Vega 8 ile.

Sıcaklık konusunda bir şey diyemem ancak, Vega 8 ekran kartı ve Ryzen 5 3500U arkadaşınıza yetecektir diye düşünmekteyim.

Thanks but there is no such computer for that price. If you have any recs i can gladly check them.

Teşekkürler arkadaşlar yani bu fiyat bandında bakındım ama çoğu aynı bunun en azından ekranı ve ağırlığı öne çıkarıyor diye düşünüyorum. Ekstra hediyeler pek bir etken olmasa da güzel mouse,hoparlör,çanta. Kuponlarla falan da düz 4600'e geliyor.

Thanks but there is no such computer for that price. If you have any recs i can gladly check them.

Teşekkürler arkadaşlar yani bu fiyat bandında bakındım ama çoğu aynı bunun en azından ekranı ve ağırlığı öne çıkarıyor diye düşünüyorum. Ekstra hediyeler pek bir etken olmasa da güzel mouse,hoparlör,çanta. Kuponlarla falan da düz 4600'e geliyor.

Huawei D 14 kullanıyorum. Kesinlikle öneririm. Çok şık bir laptop.

Teşekkür ederim yorumunuz için karar verdik D 15'i alacağız inşallah stoğa girmesini bekliyoruz garip şekilde giriyor ve anında tükeniyor herkes pusuda bekliyor sanırım :)

Ben aldım ve memnunum. Fiyatı hakkında şunu söyleyebilirim, muadillerinden kesinlikle fiyat performans olarak önde; ips panel, yekpare metal kasa, 1.53kg'lık ağırlığı ile. Güle güle kullanın. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı