Huawei D15'de ışık sızması var

Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Cihazı alalı 10 gün oldu üst-sağ ve sol kısımda ışık sızması var. Hafif o kadar çok değil. Bu zamanla çoğalır mı? Garantiye yollamalı mıyım? İade etmeli miyim? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Cihazı alalı 10 gün oldu üst-sağ ve sol kısımda ışık sızması var. Hafif o kadar çok değil. Bu zamanla çoğalır mı? Garantiye yollamalı mıyım? İade etmeli miyim? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Evet çoğalır ilk fark ettiğiniz anda göndermeniz lazım beklemeyin yoksa kullanıcı hatası diyebilirler.

IPS panellerde ışık sızması normal, fazla olmadığı sürece. Çoğalmiyor diye biliyorum azsa iade ile uğraşmanıza da gerek yok.

Son düzenleme:
Herhangi bir Huawei servisine gidip gösterebilirsiniz yani illa ki kargo ile yollamanız gerekmiyor. Bir sorun varsa zaten ilgileneceklerdir. Servisi yeterince ilgili ben D14 bilgisayarımı daha önce götürmüştüm.

Herhangi bir Huawei servisine gidip gösterebilirsiniz yani illaki kargo ile yollamanız gerekmiyor. Bir sorun varsa zaten ilgileneceklerdir. Servisi yeterince ilgili ben D14 bilgisayarımı daha önce götürmüştüm.

Çok hortlatmış gibi oldum yeni gelen üründede var mıydı?

Geri
Yukarı