Huawei D16 en fazla kaç GB RAM olabilir?

Makaleler
2

Bu laptopu almayı düşünüyorum ama ileride 16 GB yapmak istiyorum. Acaba servise göndersem veya kendim istesem yükseltebilir miyim?
Soru cevap kısmında RAM artırılabilir yazmışlar. Özelikleri kısmına 4 bellek yuvası yazmışlar ama emin olamadım.
Maalesef. Ram arttırımı sonradan yapılmıyor o modelde.

Katılıyorum, laptop fiyatları gerçekten çok uçuk. Piyasadaki çoğu laptop performansının 2-2.5 katı fazla fiyata satılıyor. Ben bunu yazın almıştım 7.600TL'ye uygun diyebilirim o zaman için. Çünkü gerçekten gayet yeterli öğrenci için. Hayırlısı olsun şimdiden güle güle kullanın tercih edeceğiniz ürünü.

Katılıyorum, laptop fiyatları gerçekten çok uçuk. Piyasadaki çoğu laptop performansının 2-2.5 katı fazla fiyata satılıyor. Ben bunu yazın almıştım 7.600TL'ye uygun diyebilirim o zaman için. Çünkü gerçekten gayet yeterli öğrenci için. Hayırlısı olsun şimdiden güle güle kullanın tercih edeceğiniz ürünü.
Hocam ikisinin de fiyatı aynı imiş alacağım mx450 sistem de 9800 hatta 16 ramli D16 9700😂
Sinirim bozuldu hay lanet olsun diyerekten D16 16gb hayırlı olsun umarım beni 5 sene üzmez

Hayırlı olsun tekrardan. Gerçekten baya premium bir ürün olarak gösteriyor kendini. Gayette akıcı, özellikle ders, iş, günlük için kullanılacaksa.

Hayırlı olsun tekrardan. Gerçekten baya premium bir ürün olarak gösteriyor kendini. Gayette akıcı, özellikle ders, iş, günlük için kullanılacaksa.
Hocam video render performansı nasıldı?
Unity unreal engine gibi programlarda test yaptınız mı? Birde ets 2 gta defentive Edition fm 22 gibi oyunlar için bilginiz varmı?

Yeni konular

Geri
Yukarı